Nejprodávanější produkty

Acana Je zde 16 produktů.

Zobrazené 1 - 16 z 16 položek
Zobrazené 1 - 16 z 16 položek

Krmivo pro psa Acana

Každý pejsek spapá vše co mu přijde pod zub hlavně když nám něco spadne na zem, ale i tak chceme pro našeho miláčka vybrat tu nejlepší stravu a krmivo jakou mu můžeme dát. Musíme dbát na chuť krmiva, která je velmi důležitá, a ještě důležitější je to aby krmivo bylo prospěšné pro jeho zdraví jako je například trávení nebo zdravé klouby. Krmivo Acana je pro mnohé majitele volbou číslo jedna a ne jen na slovenském trhu ale i na celém světě. Tato značka mě původ v Kanadě a v dnešní době je špičkou už iu nás.

Poslání krmiva Acana

Granule Acana jsou vyrobeny tak, aby byly vhodné pro každého pejska včetně toho vašeho. Všechny granule Acana obsahují jedině kvalitní a čerstvé suroviny. Od začátku až po konec jsou vyráběny v továrnách Acana. Poslání firmy mě dvě fáze. První fáze spočívá v neustálém kontrování granulí a výroby. Zlepšuje se tím složení krmiva Acana. V druhé fázi výrobci používají ingredience vypěstované a shromážděné místními dodavateli, které jsou vždy denně čerstvě dovezené.

Krmivo pro psa Acana a jeho složení

Více než 90% Acana bílkovin z živočišného původu neobsahují lepek nebo brambory. Také se firma Acana snaží nahrazovat sacharidy aby krmivo bylo lépe stravitelné, proto používají rýži a kukuřici. Granule Acana jsou vyrobeny z volně žijících zvířat a proto jsou vždy čerstvé. Váš pejsek jistě ocení jedinečnou čerstvost za Skutečná částka vděčný a spokojený stejně jako vy, že jste pořídili pro něj něco po čem vždy tajně toužil. Acana má široký výběr granulí pro každého psa. Má váš pejsek problém, se kterým v poslední době bojuje stále více a více? Určitě se nemýlíme a tímto problémem je nadváha. Značka krmiva pro psy Acana má pro vás řešení a to je verze Light. Krmivo Light obsahuje nízký obsah sacharidů a tak pomůže vašemu pejskovi porazit nadváhu a také nebude mít ani problém s klouby. Krmivo Acana nabízí různé velikosti granulí, proto je vhodné od těch nejmenších štěňat až po těch největších psů.