ALAVIS 5 pro psy a kočky 90 tbl.

OBC004623

Komplexní kloubní výživa pro psy

Více detailů

Doručení do 7 dnů

19,94 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

Komplexní kloubní výživa pro psy

ALAVIS ™ 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, pomáhá při pohybových problémech psů a koček. ALAVIS ™ 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotektivních látek - glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

  • Glukosamin sulfát - stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů a je jejich základním substrátem pro jejich vznik. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky.
  • Chondroitin sulfát - váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má mírný protizánětlivý účinek.
  • Látka MSM - je organicky vázaná síra , která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
  • Kyselina hyaluronová - je hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím lepší jsou promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.
  • Kolagen II. typu - je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky.

ALAVIS ™ 5 doporučujeme podávat:

  • psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech)
  • sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií, např .: služební psi, dostihoví psi, saňoví psi, psi trénující agillity, pulling, dog-trekking, fly-ball, tanec se psem atd.
  • štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje

Hmotnost psa, kočky:

Iniciační dávka (prvních 14 dní užívání) denně

Udržovací dávka (pokračovací) denně

1 - 5 kg

1 / 2 - 1 tablety

1/4 - 1 / 2 tablety

5 - 10 kg

1 - 2 tablety

1/2 - 1 tableta

10 - 15 kg

2 - 3 tablety

1 - 1,5 tablety

15 - 25 kg

3 - 4 tablety

1,5 - 2 tablety

25 - 45 kg

4 - 5 tablet

2 - 2,5 tablety

45 a více kg

5 - 6 tablet

2,5 - 3 tablety

Způsob užití: Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

Délka užívání: přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 - 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

Složení: 1 tableta obsahuje glukosamin sulfát 500 mg, chondroitin sulfát 200 mg, metylsulfonylmetan 200 mg, kolagen typu II. 60 mg, kyselina hyaluronová 18 mg. Další složky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid křemičitý

Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávány žádné barviva ani konzervační látky.

Upozornění: Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší. Přípravek neobsahuje cukr.

Velikost balení: 90 tablet

Výrobce: Direct Nutrisciences Inc., Charlottetown, Prince Edward Island, Canada

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 11 / R / 11-S.

Recenze

Napište svou recenzi

ALAVIS 5 pro psy a kočky 90 tbl.

ALAVIS 5 pro psy a kočky 90 tbl.

Komplexní kloubní výživa pro psy

Path: > > > ALAVIS 5 pro psy a kočky 90 tbl.