Filtr

Nejprodávanější produkty

Animonda

Animonda je komplexní krmivo, vyráběné z čistého čerstvého masa. Maso je zpracováno na malé kousky, tak aby co nejvíce vyhovovalo vašemu pejskovi. Speciální kombinace antioxidantů chrání imunitní systém vašeho psa a posiluje jeho obranyschopnost. V krmivu Animonda nejsou použity umělé dochucovadla, sója, barviva ani konzervační látky.

Animonda Je zde 41 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 41 položek
Zobrazené 1 - 24 z 41 položek

Zdravé, kvalitní, výživné Animonda krmivo

Pod značkou Animonda můžeme najít krmiva pro psy, ale také i pro kočky. Animonda vyrábí především mokré krmiva jako například konzervy, kapsičky a i paštiky. Tyto mokré krmiva jsou vyrobeny z kvalitních mas, jako kuřecí a hovězí. Pejskem chutnají Animonda krmiva, protože výrobce použil při výrobě i maso ze pštrosa či dokonce klokana. Tato inovace se jim vydařila a pejsci si okamžitě tuto stravu zamilovali. Animonda krmiva jsou aromatizován zeleninou a jinými důležitými složkami, které by neměly v životě pejska chybět. Značka Animonda se vyznačuje vysokou kvalitou surovin, které používá při výrobě krmiv. Animonda uvádí nejnovější vědecké poznatky při výrobě. Krmivo je vyráběny hlavně šetrně, neobsahuje umělá barviva, konzervanty ani jiné dochucovadla. Animonda krmivo je vyráběno především takovými procesy, aby si potraviny zachovaly optimální složení. Každý majitel rád hýčká své miláčky, a Animonda krmiva toto umožňují. Nejen svou chutí ale i tím, že jsou cenově dostupné. Animonda splňuje požadavky i těch pejsků, které mají vysoké nároky.

Zdraví je prvořadé při výběru krmiva pro psy

Animonda krmivo je přizpůsobeno i pro ty pejsky, které byly kastrované. Pomáhá omezovat tvorbu močových kamenů a zajišťuje zdravé močové cesty našich kamarádů. Občas našim čtyřnohým miláčkem rádi dopřejeme, ale při tom si neuvědomujeme, že jim ubližujeme. Když krmíme našich pejsků či kočky více než bychom měli, ne vždy to dopadne "dobře". Značka krmiva pro psy Animonda obsahuje ve svém portfoliu i speciální diety. Složení těchto krmiv je přizpůsobeno konkrétním zdravotním problémům, jako jsou například problémy s ledvinami, se srstí, játry a podobně. Krmivo určené pro pacienty s nedostatečnou funkcí ledvin má snížený obsah bílkovin a fosforu, proto jsou přizpůsobeny pejskem, kteří trpí tímto onemocněním. Pokud se divíte, nejen lidé ale i zvířata mohou trpět nadváhou, a proto se rozhodli výrobci Animonda krmiv usnadnit pejskem boj s nadváhou. Tato krmiva jsou přizpůsobeny tak, aby pejsek ztrácel z váhy a při tom nebyl hladový a nervózní. Animonda krmivo obsahuje i vitamíny a živiny, které zajišťují silný imunitní systém. Stejně jako my, tak i psi si potrpí na svou srst. Tato krmiva jim ji zaručí, a jejich srst bude vždy lesklá a bude chránit kůži vašeho miláčka. Značka Animonda podporuje zdravý chrup vašeho miláčka.

Velikost pejska při výběru Animonda krmiva

Animonda krmiva vyrábějí konzervy na "míru" pejsky. Snaží se aby kousky masa a tvar vyhovoval každé rase, věku a velikosti pejsky. Pro štěňata vyrábějí masíčko tak, aby bylo hlavně plné minerálů, které malý pejsek potřebuje aby zdravě rostl a byl silný. Velikost kousků je také přizpůsobena malého pejska.