Filtr

Vhodné pro plemena

Nejprodávanější produkty

Annamaet

Krmiva pro psy a kočky Annamaet jsou holistické a pouze přirozeně konzervovaná krmiva té nejvyšší kvality. Všechny použité suroviny jsou přírodní. Krmiva neobsahují žádná umělá konzervanty, barviva nebo ochucovadla a každá vyrobena várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že váš pes dostane jen to nejlepší. Ps...

Krmiva pro psy a kočky Annamaet jsou holistické a pouze přirozeně konzervovaná krmiva té nejvyšší kvality. Všechny použité suroviny jsou přírodní. Krmiva neobsahují žádná umělá konzervanty, barviva nebo ochucovadla a každá vyrobena várka je neustále analyzována v nezávislých laboratořích, aby bylo zaručeno, že váš pes dostane jen to nejlepší. Psí granule Annamaet jsou vyráběny pouze ze složek té nejvyšší kvality, protože kvalitní surovina je základem kvalitního krmiva.

Více

Annamaet Je zde 8 produktů.

Zobrazené 1 - 8 z 8 položek
Zobrazené 1 - 8 z 8 položek

Krmivo Annamaet

Americká firma má jedinečné receptury bez přidání umělých konzervantů, ochucovadel a také barviv. Ani vy byste nechtěli přece konzumovat jen umělé "éčka" nebo jídlo, které nevíte z čeho pochází. Krmivo Annamaet je nepřetržitě kontrolováno, aby splňovalo všechny výrobní normy, u nichž jsou použity pouze ty nejkvalitnější suroviny, obsahující vysoce kvalitní živiny a vitamíny, protože ty jsou základem pro získání nejvyšší kvality a spokojenosti vašeho čtyřnohého miláčka.

 

Krmivo Annamaet - Vznik

 

Zakladatelem se stal vědec jménem Rob Downey, který chtěl skoncovat s nedostatečnou nabídkou kvalitních pokrmů pro psy. Proto se rozhodl založit značku Annamaet, která se stala z jedním nejlepších jídel pro vaše čtyřnohé miláčky. Rob Downey se snažil aby, tato krmiva byly především z čerstvých surovin, bez konzervačních látek a z různých jiných netradičních přísad, to se mu podařilo až do dnes. Krmivo Annamaet se stalo špičkou v USA a také na celém světě bez žádné marketingové podpory a to ukazuje na vysokou kvalitu tohoto krmiva. Zakladatel Downey od začátku připravoval pro své psy jen krmivo Annamaet, protože věděl, že to je pro ně nejlepší, co jim může dát.

  

Zdraví pro psy na prvním místě

Krmivo Annamaet je navrženo pro optimální zdraví pro každého psa, od těch nejmenších, až po těch největších. Složení krmiva pomáhá podporovat zdravou a hustou srst a také chrání uši vašemu pejskovi. Granule Annamaet mají vyvážené složení živin čim napomáhá vašemu miláčkovi udržovat klouby ve zdravém stavu. Annamaet nabízí i granule s polovičním podílem tuku oproti ostatním krmivům, a váš pejsek již nebude mít nadále problém, se kterým se více a více pejsků v dnešní době setkává a to je nadváha.

 

Ingredience granulí pro psa Annamaet

 

Granule Annamaet jsou především složeny z čerstvých složek, jako je například kuřecí maso, zvěřina a také i losos. Vaši miláčci si hned na první skus zamilují toto krmivo. Nejenže obsahuje kvalitní suroviny, ale také vitamíny a minerální látky, které podporují růst a imunitu vašeho pejska. Granule Annamaet jsou vynikajícím prostředkem, jak donutit vašeho psa jíst chutně, ale hlavně zdravě a postarat se o jeho spokojenost vždyť přece když bude váš pejsek spokojený tak můžete být spokojený i vy.