Arthronis fáze 2 60 tbl.

OBC005475

ARTHRONIS FÁZE 2 Obsahuje hydrolyzát kolagenu vyroben specifickou enzymatickou hydrolýzou.

Více detailů

Doručení do 7 dnů

14,24 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

ARTHRONIS FÁZE 2 Obsahuje hydrolyzát kolagenu vyroben specifickou enzymatickou hydrolýzou. Hydrolyzát obsahuje vysoké množství aminokyselin - prolin, hydroxyprolin, glycin, kolagenové peptidy a biogenní tripeptid glycin - histidin - lysin, které ovlivňují činnost chrupavek, kostních buněk a stimulují vznik mladých buněk, které syntetizují fyziologické kolageny a složky tvořící chrupavčité a kostní matrix.

Přípravek se užívá 2 měsíce po ukončení kúry přípravkem ARTHRONIS FÁZE 1. Jeho účinek nastupuje 7 dní po zahájení podávání. V této době je již kloub připraven na syntézu proteoglykanů, která se chystala první dva měsíce a kterou hydrolyzovaný kolagen umožní.

Lactomin - je 80% proteinový koncentrát obsahující sirné esenciální aminokyseliny L - Cystein a L - Methionin, nezbytné pro regeneraci chrupavky.

ARTHRONIS FÁZE 2 je možné podávat i samostatně u rychle rostoucích plemen psů jako prevenci po dobu čtyř měsíců. Dávkování: Malé plemeno (do 25kg) - 1 tbl denně Střední plemeno (25 - 50kg) - 2 tbl denně Velké plemeno (50 - 75kg) - 3 tbl denně

Recenze

Napište svou recenzi

Arthronis fáze 2 60 tbl.

Arthronis fáze 2 60 tbl.

ARTHRONIS FÁZE 2 Obsahuje hydrolyzát kolagenu vyroben specifickou enzymatickou hydrolýzou.

Path: > Arthronis fáze 2 60 tbl.