Nejprodávanější produkty

Autosedačka pro psa Je zde 10 produktů.

Zobrazené 1 - 10 z 10 položek
Zobrazené 1 - 10 z 10 položek

Autosedačka pro psa

Autosedačka pro psa je pro vašeho pejska poměrně nový vynález ve světě a slouží hlavně pro bezpečnost vašeho miláčka aby klidně seděl na svém místě a neběhal po autě. Vždyť i vy když jste v autě jste připoután abyste byli v bezpečí, tak proč to neposkytnout i pejskovi? Přece zdraví máme jen jedno a také i náš pes. Autosedačka pro psa něj dbá stejně jako na bezpečnost ať už nás nebo našich mazlíčků. Když je váš pejsek poslušnější a klidný, autosedačka pro psa není potřebou. Na silnicích se dají využít i jiné způsoby jak jednoduše a pohodlně převést svého miláčka do cíle.

 

Nejen autosedačky pro psy jsou řešení než převážet psa

Jednou z možností je na zadních sedadlech. Ano možná si teď říkáte, že budete mít přece celé auto od chlupů a nebudete se je umět zbavit no dá se to velmi jednoduše vyřešit. V nabídce máme deku do auta, která zabrání jakémukoliv zašpinění sedadel a nejen sedadel ale je možnost si zakoupit i na boky auta. Takovým jednoduchým způsobem máte chráněny i dveře před vaším psem a jeho chlupy. Další možnost jak převážet psa je, že ho dáte do kufru. Tam také nechcete mít vše od chlupů, proto vám nabízíme i deku do kufru a váš pejsek bude mít hodně místa na rozvaľovanie se a i spánek. I deku do kufru i deku na zadní sedadla nabízíme ve dvou barvách: černá a šedá. Deku na zadní sedadla máme i ve třech velikostech aby vám pasovala co nejlépe do auta.

 

Když je váš pejsek nervózní z cestování

Pokud váš pejsek na silnicích vymýšlí a je neposlušný můžete jej velmi snadno uklidnit. Autosedačky pro psy není to nejlepší řešení spíše vám nabízíme přepravku pro pejska aby se mu cestovalo pohodlněji. Na výběr máme dva typy přepravek jedna bez koleček a druhá s kolečky. Přepravka s kolečky je praktičtější, nemusíte pejska nést stále jen na rukou ale můžete jej také pohodlně táhnout u sebe. Klec poskytne vašemu pejskovi ještě větší pocit bezpečí jako autosedačka pro psa.