Nejprodávanější produkty

Batohy pro psy Je zde 18 produktů.

Zobrazené 1 - 18 z 18 položek
Zobrazené 1 - 18 z 18 položek

Batohy pro psy

 

Jednou z úžasných věcí na psech ve srovnání s ostatními domácími zvířaty je, že je můžete vzít všude s sebou. Nejen, že je můžete vzít s sebou když jdete běhat, ale milují i jezdit v autech! Někdy však, cestování se svým miláčkem vyžaduje více než vodítko a obojek. Ať už váš pejsek chodí rád na dlouhé procházky nebo ne, hlavně pro menší plemena bude vhodné mít ve výbavě i batoh pro psa.

Výběr může být mnohem složitější než se na první pohled zdá, jelikož na trhu je množství batohů pro psy.

Batohy pro psy jsou vyráběny v široké škále barev a stylů, některé mohou být dokonce od známých návrhářských značek. Co je ale mnohem důležitější než značka nebo barva, je to aby se váš pejsek cítil v batohu pro psa příjemně a pohodlně.

První věc, kterou musíte zvážit při nákupu je účel na jaký chcete batoh využívat. Batoh, který budete využívat na delší cesty bude určitě jiný než batoh, ve kterém vezmete vaši čivava k veterináři případně do nákupního centra.

 

Jaký typ batohu pro psa chcete?

 

Batohy pro psy jsou vyráběny v různých stylech a je třeba ujistit se, že vyberete ten, který bude vyhovovat nejen vám, ale hlavně vašemu pejskovi.

V případě, že potřebujete batoh pro psa, se kterým budete cestovat na delší vzdálenosti je lepší vybírat spíše pevnou přepravku pro psa nebo klec pro psa, do které pejska zavřete a bude v ní v bezpečí.

Pokud potřebujete batoh pro psa, kde bude trávit méně času, jen když s ním jdete autobusem k veterináři, případně na rychlý nákup do obchodu bude pro vás vhodnější batoh pro psa ve tvaru kabelky.

Tento typ batohů pro psy má i popruhy, abyste si ho mohli pověsit na rameno a mít volné ruce. Jsou také kompaktnější ve srovnání s přepravkami, takže je jejich jednodušší přenášet a zaberou i méně místa když je budete mít odložené doma ve skříni. Mnoho batohů pro psy obsahují i různé kapsy do kterých si můžete odložit například vodítko, případně jiné důležité věci.

 

Batohy pro psy ve tvaru kabelky

 

Batohy pro psy ve tvaru kabelky jsou vyráběny z odolných materiálů jako cordura, případně ekokůže. Tyto materiály je jednoduché čistit, případně prát v pračce.

Je důležité aby měl v batohu pejsek dostatek vzduchu tedy měl by mít perforované stěny, případně by si váš pejsek měl vědět vystrčit hlavu ven a sledovat okolí.

Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete se obrátit na naši zákazníckou podporu, případně se informovat u vašeho veterinárního lékaře.

 

Cena batohů pro psy

 

Když jste se již rozhodli pro určitý typ batohu pro psa, dalším faktorem při rozhodování bude pravděpodobně cena. Můžeme vás ujistit, že vašemu pejskovi je jedno jestli bude batoh pro psa značkový nebo ne. Podstatné je aby se v něm cítil příjemně a byl v něm klidný.
Důležité jsou hlavně detaily zpracování a výbavy, jako například malá karabinka uvnitř batohu, kterou připnete na obojek pejska aby nevypadl nebo nevyskočil ven. Příjemné bude, pokud bude batoh vybaven i nějakým vnějším kapsou, kam budete moci odložit například vodítko.

Nespokojte se vždy jen s nejlevnějšími batohy pro psy, které najdete, ale ujistěte se, že vyberete ten, který vyhovuje vašemu rozpočtu a hlavně odpovídá vašim potřebám.