Nejprodávanější produkty

Batohy, ruksaky, tašky pro psy - cestujte pohodlně

Publikováno: 05-10-2017 10:18:01
Kategorie: Doplňky pro psy

Batohy, ruksaky, tašky pro psy - cestujte pohodlně

Jednou z úžasných věcí na psech ve srovnání s ostatními domácími zvířaty je, že je můžete vzít všude s sebou. Nejen, že je můžete vzít s sebou když jdete běhat, ale milují i ​​jezdit v autech! Někdy však, cestování se svým miláčkem vyžaduje více než vodítko a obojek. Ať už váš pejsek chodí rád na dlouhé procházky nebo ne, hlavně pro menší plemena bude vhodné mít ve výbavě i batoh pro psa.

Výběr může být mnohem složitější než se na první pohled zdá, protože na trhu je množství batohů pro psy.

Batohy pro psy jsou vyráběny v široké škále barev a stylů, některé mohou být dokonce od známých návrhářských značek. Co je ale mnohem důležitější než značka nebo barva, je to aby se váš pejsek cítil v batohu pro psa příjemně a pohodlně.

První věc, kterou musíte zvážit při nákupu je účel na jaký chcete batoh využívat. Batoh, který budete využívat na delší cesty bude určitě jiný než batoh, ve kterém vezmete vaši čivava k veterináři případně do nákupního centra.

Cestování s vaším miláčkem

Jedete na výlet a nechcete vašeho miláčka něha doma samého? Tento problém vám jednoduše vyřeší batoh pro psa. Tato taška je tu na to aby nám usnadnila cestování či přesun autobusem nebo vlakem. Batoh pro psa je praktičtější než klec a zaručí vašemu pejskovi stoprocentní pohodlí a neustálý kontakt s vámi. Tyto batohy pro psy si můžete jednoduše přehodit přes rameno což vám umožní řemen, který se dá sundavat, zmenšit či zvětšit. Nebo ho můžete jednoduše popadnout do ruky a vybrat se na cestu. Tento batoh je vystlaný pohodlným a měkkým polštářkem, který je taktéž protiskluzový na, který si váš pejsek může lehnout či sednout bez nejmenších problémů. Na některých taškách se na vrchu nachází síťka, která se da zapnout či rozepnout. Naše batohy pro psy jsou stabilní, vzdušné, dají se složit a jsou přizpůsobeny tak, aby byly co nejlehčí při přesunu.


Jak vybrat správný batoh na psa?


Psovi nezáleží zda je batoh značkový a drahý stačí mu pokud se v něm bude cítit pohodlně a bezpečně. Když se pejsek bude cítit bezpečně a pohodlně jistě bude i spokojený a když je spokojený pejsek určitě je i majitel a to je pro nás priorita aby byl spokojený majitel s pejskem. Ideální batohy na psy jsou když mají i nějaké místo na odložení vodítka a obojku.

Jaký typ batohu pro psa chcete?

Batohy pro psy jsou vyráběny v různých stylech a je třeba ujistit se, že vyberete ten, který bude vyhovovat nejen vám, ale hlavně vašemu pejskovi.

V případě, že potřebujete batoh pro psa, se kterým budete cestovat na delší vzdálenosti je lepší vybírat spíše pevnou přepravku pro psa nebo klec pro psa, do které pejska zavřete a bude v ní v bezpečí.

Pokud potřebujete batoh pro psa, kde bude trávit méně času, jen když s ním jdete autobusem k veterináři, případně na rychlý nákup do obchodu bude pro vás vhodnější batoh pro psa ve tvaru kabelky.

Tento typ batohů pro psy má i popruhy, abyste si ho mohli pověsit na rameno a mít volné ruce. Jsou také kompaktnější ve srovnání s přepravkami, takže je jejich jednodušší přenášet a zaberou i méně místa když je budete mít odložené doma ve skříni. Mnoho batohů pro psy obsahují i ​​různé kapsy do kterých si můžete odložit například vodítko, případně jiné důležité věci.

Batohy pro psy ve tvaru kabelky

Batohy pro psy ve tvaru kabelky jsou vyráběny z odolných materiálů jako cordura, případně ekokůže. Tyto materiály je jednoduché čistit, případně prát v pračce.

Je důležité aby měl v batohu pejsek dostatek vzduchu tedy měl by mít perforované stěny, případně by si váš pejsek měl vědět vystrčit hlavu ven a sledovat okolí.

Pokud si nevíte rady s výběrem, můžete se obrátit na naši zákaznickou podporu, případně se informovat u vašeho veterinárního lékaře.

Cena batohů pro psy

Když jste se už rozhodli pro určitý typ batohu pro psa, dalším faktorem při rozhodování bude pravděpodobně cena. Můžeme vás ujistit, že vašemu pejskovi je jedno jestli bude batoh pro psa značkový nebo ne. Podstatné je aby se v něm cítil příjemně a byl v něm klidný.
Důležité jsou hlavně detaily zpracování a výbavy, jako například malá karabinka uvnitř batohu, kterou připnete na obojek pejska aby nevypadl nebo nevyskočil ven. Příjemné bude, pokud bude batoh vybaven i nějakým vnější kapsou, kam budete moci odložit například vodítko.

Nespokojte se vždy jen s nejlevnějšími batohy pro psy, které najdete, ale ujistěte se, že vyberete ten, který vyhovuje vašemu rozpočtu a hlavně odpovídá vašim potřebám.

Batohy pro psy

Nejdůležitější doplněk při cestování s vaším pejskem je batoh pro psa. Možná si myslíte, že batoh či taška pro psy je zbytečná věc no právě naopak, je to neodmyslitelně důležitou výbavou každého pejska. Proto v našem e-shopu naleznete tu nejširší nabídku tašek pro psy, které zaručí vašemu pejskovi pohodlný a hlavně bezpečný transport. Bude spokojený nejen váš pejsek ale také určitě i vy.

Různý materiál, velikost či barva batohů pro psy...

Batohy pro psy se vyrábějí především z eko kůže, z nylonu či dokonce iz cordury. Při výrobě se používá pouze ten nejkvalitnější materiál aby zaručil vašemu pejskovi co nejlepší pohodlí. Prší? No a co, že prší, vy si nemusíte dělat žádné starosti, protože tyto batohy pro psy jsou vyrobeny z materiálu, který zaručuje voděodolnost a váš pejsek bude i tak suchý. Aby byl váš pejsek stylový a moderní za každého počasí, situace či aby dokonce ladil s majitelem nabízíme tyto batohy pro psy v různých barvách s různými motivy. Pokud si myslíte, že takové batohy pro psy jsou pouze pro ty menší rasy psů, jste na omylu. Batohy pro psy jsou určeny i pro těch větších trhací.


Dovnitř tašky si může váš miláček vzít svou oblíbenou hračku nebo mu ji můžete vystlat jeho dekou aby se cítil co nejvíce jako doma.

Tyto batohy pro psy mají další vymoženost. Pokud váš pejsek zašpiní tuto tašku dá se jednoduše vyčistit bez náznaků poškození. Batoh pro psa se dá jednoduše prát v rukách ale ho můžete dát prát do pračky ale jen do 30 stupňů. I po praní bude tento batoh pro psy vypadat jako nový.

Sdílet tento článek