Nejprodávanější produkty

Brit care krmivo Je zde 31 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 31 položek
Zobrazené 1 - 24 z 31 položek

Krmivo Brit care

Výběr kvalitní stravy váš pejsek určitě ocení a bude spokojený po čem každý jeden majitel touží, aby jeho pes byl zcela spokojen se svou stravou na, kterou se těší celý den. Česká firma Brit na úrovni evropských krmiv nabízí vašemu pejskovi vše co potřebuje. Krmivo Brit Care se postará o kvalitní život vašeho čtyřnohého miláčka. Brit má složení krmiva, se kterým bude váš pejsek naprosto spokojen. Firma neustále zlepšuje výzkum aby struktura stravy byla stále lepší a lepší. Brit Care krmivo pro psy si můžete vybrat pro každého pejska od těch nejmenších až po ty největší. Firma Brit nepoužívá žádné rizikové přísady aby nic neuškodilo vašemu pejskovi, nepoužívají ani žádnou sóju nebo geneticky modifikované plodiny. Proto toto krmivo je pro vašeho pejska chutné a neodolatelné a když ho jednou zkusí nebude už chtít jiné. Firma Brit má dva druhy granulí jedním je Brit premium a druhým Brit Care.

Krmivo Brit Premium

První volbou, kterou si můžete v našem e-shope vybrat je krmivo Brit Premium. Toto krmivo chrání to nejdůležitější co máme. Tím nejdůležitějším je zdraví, které máme pouze jedno. Krmivo obsahuje všechny potřebné živiny aby váš pejsek měl zdravý a dlouhý život. Krmivo obsahuje zvýšené množství vitaminů a minerálních látek. Tyto látky podporují zdraví a imunitu. Hlavně štěňata potřebují zesílit imunitu protože ji nemají ještě tak vyvinutou jako dospělé psy. Granule obsahují rozmarýn, citrusové plody, hřebíček a lisované hrozny

Břit granule pro psy Premium pracují pro zlepšení: zlepšení antioxidačních hladin enzymů a pomáhají chránit buňky před poškozením; biologické dostupnosti vitaminu E, která pomáhá chránit před volnými radikály; bio-dostupnosti důležitých mastných kyselin v potravinách a péči o zdravou pokožku, srst a klouby.

Brit Care krmivo

Druhou volbu, kterou máte je Brit Care. Toto krmivo je stejně kvalitní jako Brit Premium a obsahuje všechny potřebné živiny, které váš pejsek potřebuje po celý život. Brit Care krmivo se ještě odlišuje od Brit Premium v tom, že je vyrobeno z přírodních hypoalergenních a vysoce stravitelných surovin, které nezatěžují organismus.