Nejprodávanější produkty

Brit

Firma Brit je rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiva od roku 1994. Krmivo Brit má zastoupení již v 45 zemích světa. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholetých zkušeností a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří odpovídají za vývoj krmiv Brit...

Firma Brit je rodinná firma, která se zabývá vývojem, výrobou a distribucí krmiva od roku 1994. Krmivo Brit má zastoupení již v 45 zemích světa. Vývoj a výroba krmiv Brit probíhá na základě dlouholetých zkušeností a znalosti zdravé výživy psů a s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch. Profesionálové, kteří odpovídají za vývoj krmiv Brit jsou chovateli či majiteli psů. Břit úzce spolupracuje s odborníky z oboru ve více než 20-ti zemích s cílem vyrábět krmivo, které pokryje i ty nejnáročnější kvalitativní požadavky.

Více

Brit Je zde 31 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 31 položek
Zobrazené 1 - 24 z 31 položek

Krmivo pro psy Brit

 

Česká firma Brit vyrábí vysoce kvalitní krmivo pro psy a kočky. Krmivo pro psy Brit je bohaté na vysoce kvalitní živiny, vitamíny a minerální látky a jejich kombinace zajišťuje vysokou stravitelnost. Produkty Brit neobsahují umělá barviva ani konzervační látky, takže psi si nevytvoří potravinovou intoleranci a netrpí alergickými reakcemi. Krmivo pro psy Brit zajistí, že váš mazlíček dostane všechny potřebné složky pro správné fungování těla a udržení perfektní kondice.


Krmivo pro psy Brit Care

 

Krmivo pro psy Brit Care je speciálně navrženo Super Prémiové krmivo pro psy, které úspěšně pomáhá chránit vašeho psa před negativními vlivy okolního prostředí.

Brit Care je vyrobeno z úplně hypo-alergenních a vysoce vstřebatelných složek, jako je jehněčí, zvěřina, losos, rýže a brambory. Pečlivý výběr ingrediencí zaručuje vysokou toleranci potravin a prevenci proti alergickým reakcím.

Brit Care neobsahuje sóju, pšenici, kukuřici nebo konzervační látky a je GMO-free (bez geneticky modifikovaných organismů).

 

Krmivo pro psy Brit Premium

 

Krmivo Brit Premium je velmi chutné, výživné a podporuje zdraví a vitalitu vašeho psa každý den.

Břit Premium s bohatým obsahem kuřecího, obsahuje bylinné a ovocné extrakty pro lepší chuť a stravitelnost, probiotika pro imunitu a metabolismus, Support Plus vitamíny, minerální látky a organické stopové prvky pro optimální pohodu.

Bylinné a ovocné extrakty vytvářejí speciální recept zdravé výživy: Rozmarýn, lisované hrozny, kurkuma, citrusové plody a hřebíček.

 

Pracují společně pro zlepšení:

• antioxidačních hladin enzymů a pomáhají chránit buňky před poškozením,

• biologické dostupnosti vitaminu E, která pomáhá chránit před volnými radikály,

• bio-dostupnosti důležitých mastných kyselin v potravinách a péči o zdravou pokožku, srst a klouby.

 

Průvodce krmením vašeho psa

 

Váš pes je speciální, individuální a jeho nebo její stravovací potřeby se budou lišit v závislosti na plemeni, věku, životního prostředí, aktivity a metabolismu.

 

Doporučujeme důkladně si prostudovat pokyny na krmení uvedené na krmivu pro psa Brit a pak monitorovat váhu psa. Krmení vašeho psa byste měli konzultovat i se svým veterinářem, který nejlépe zná zdravotní stav vašeho pejska.
Krmivo by mělo být vždy čerstvé a váš pejsek by měl mít vždy dostatek vody.