Nejprodávanější produkty

Brloh pro psa Je zde 19 produktů.

Zobrazené 1 - 19 z 19 položek
Zobrazené 1 - 19 z 19 položek

Brloh pro psa

Všichni pejskaři by pro svého čtyřnohého miláčka udělali i to poslední na světě jako například: koupili mu ty nejlepší granule, pamlsky a také aby se cítil jako doma třeba mu koupit pelech ale ještě větší pohodlí může pocítit v doupěti pro psa. Každý jeden pejsek touží po tom aby mohl mít pro svůj vlastní doupě místo, které bude jen jeho a ve kterém bude mít své pohodlí a bude se cítit vždy bezpečně. Místo toho aby váš pejsek nemusel ležet a spát na podlaze bude určitě spokojenější když bude mít možnost ležet v pohodlném doupěti pro psa, který ho chrání před chladem a také změkčuje podlahu. Pokud bude mít váš pejsek vše splněny může ničím nerušeně a sladce spát.

 

Jaký doupě je pro vašeho pejska ten ideální?

 

Doupě pro psa by měl splňovat následující kritéria. Pejsek se v něm musí cítit pohodlně, být vyroben z pevného materiálu, který je odolný vůči každému trhací a také vůči chladu. Všechny tyto kritéria náš e-shop stoprocentně splňuje plus máme ještě jednu vymoženost. Tímto bonusem je, že každý jeden doupě pro psa lze svléknout a jednoduše prát ručně či v pračce. Vždy když ho váš pejsek zašpiní nedělejte si starosti, ale jen ho s úsměvem vyperte.

 

Různorodost ve výběru

 

Zaměřujeme se hlavně na spokojenost vašeho miláčka protože když je váš miláček spokojen tak jste určitě spokojený i vy a proto máme v nabídce pro vás velké množství doupat. Doupata pro psa si umíte vybrat minimálně ze čtyř velikostí, ale některé až ze šesti, a vždy si umíte najít ten správný aby byl váš pejsek spokojený. V našem e-shopu máme na výběr doupě pro psa v různých barvách a motivech.
 

Doupě pro psa dva v jednom

 

Tento doupě je v celku speciální, je to zcela nová vymoženost na trhu pro vašeho miláčka a nazýváme ho Butterfly. Jedinečnost spočívá v tom, že může sloužit jako bouda pro pejska a po jednoduchém složení slouží i jako pelíšek pro psa. Nabízíme tento doupě ve čtyřech velikostech a různých motivech. Je to velmi praktické protože nemusíte kupovat vašemu pejskovi i boudu pro psa i pelíšek ale stačí si zakoupit jen jednu věc a tou je doupě pro psa Butterfly.