Nejprodávanější produkty

Calibra

Krmivo Calibra plně respektuje individuální výživové požadavky vašeho psa. Každý vzorec je vytvořen v souladu s fyziologickými požadavky na zvláštní výživové kategorie. Všechny receptury jsou vyvinuty podle dosavadních zkušeností a jsou neustále zdokonalovány podle posledních poznatků a požadavků na výživu. Calibra je odpovědná, tedy nebude prov...

Krmivo Calibra plně respektuje individuální výživové požadavky vašeho psa. Každý vzorec je vytvořen v souladu s fyziologickými požadavky na zvláštní výživové kategorie. Všechny receptury jsou vyvinuty podle dosavadních zkušeností a jsou neustále zdokonalovány podle posledních poznatků a požadavků na výživu. Calibra je odpovědná, tedy nebude provádět testy na zvířatech.

Více

Calibra Je zde 28 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 28 položek
Zobrazené 1 - 24 z 28 položek

Krmivo pro psy Calibra

 

Krmivo Calibra plně respektuje individuální požadavky na výživu psů. Každý recept je vytvořen v souladu s fyziologickými požadavky na zvláštní výživové potřeby. Všechny receptury jsou vyvinuty podle dosavadních zkušeností a jsou neustále zdokonalovány podle posledních poznatků a požadavků na výživu. Calibra je odpovědná, tedy neprovádí žádné testy na zvířatech. Krmivo pro psy Calibra se vyrábí podle nejpřísnějších kritérií v souladu s ISO 9001 normami a výrobní proces je monitorován pomocí HACCP technologie.

 

Během několika posledních let, se Calibra stala jedním z nejpopulárnějších značek krmiva pro psy na českém a evropském trhu. Chovatelé a psi nejvíce oceňují:

• Vysokou kvalitu a hypoalergenní složky, které tvoří základ všech superpremium receptur.

• Vysoký obsah lehce stravitelných živočišných bílkovin.

• Výbornou dlouhodobou chutnost.

• Vysokou stravitelnost a nízké dávky krmení.

• Široký výběr receptur a příchutí.

• Krmivo vyvinuté ve spolupráci s veterináři.

• Moderní a sofistikované balení.

• Krmivo pro psy Calibra neobsahuje sóju, konzervační látky, umělá barviva ani geneticky modifikované suroviny.

 

Ingredience krmiva pro psy Calibra

 

Kuře - hypoalergenní složka krmiva pro psy Calibra, která obsahuje lehce stravitelné bílkoviny.

Rýže - obilovina s obsahem sacharidů. Je zdrojem sacharidů a s minimálním obsahem tuku.

Kromě základních složek jako kuřecí, jehněčí, losos a rýže, jednotlivé receptury obsahují ideální rovnováhu vitamínů, minerálních látek a některých zdraví zlepšujících přísad:

 

Lososí maso a olej - jsou ideálním zdrojem nenasycených omega 3 a omega 6 mastných kyselin, nezbytných pro podporu imunitního systému a dobrou kvalitu kůže a srsti, má skvělé protizánětlivé účinky.

Extrakt z juky - snižuje množství amoniaku a jiných škodlivých plynů ve střevech a trávicím systému o 50% a snižuje nadýmání.

Fruktooligosacharidy a mannan-oligosacharidy - podporují střevní mikroflóru, tak dobré fungování trávicího systému a imunitní systém, protože 70% z imunitních reakcí se uskuteční ve střevě.

Organický selen - chrání před volnými radikály a zlepšuje imunitu.

Zinek - pozitivně ovlivňuje kůži a kvalitu srsti.

Vyvážený poměr vápníku a fosforu - ideální na podporu růstu a vývoj pohybového aparátu.