Chondrocan plv.

Komplexní perorální chondronutraceutikum

Více detailů

Doručení do 7 dnů

17,56 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

Chondrocan

Komplexní perorální chondronutraceutikum

Chondrocanje komplexní perorální chondronutraceutikum na podporu reparatívnych procesů v kloubním systému při léčbě chorob pohybového aparátu psa.

Chondrocan je vhodný zejména:

  • při onemocněních pohybového a vazivového aparátu
  • na intenzivní regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů
  • při onemocněních a poraněních kloubů, šlach a vazů
  • při dysplazii kyčelních kloubů

Kolagenní peptidy CHP (Collagen Hydolysate Peptides) zvyšují syntézu kolagenu, vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti, zmírňují až odstraňují tak následky předchozí nedostatečné výživy nebo poškození kloubů, zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují pohyblivost a zmírňují bolest. Kolagen představuje základní hmotu kloubní chrupavky a podmiňuje její mechanické vlastnosti, zejména pevnost a pružnost. Kolagenu peptidy CHP ovlivňují činnost buněk směrem k syntéze fyziologického typu kolagenu.

Chondroitinsulfát a glukozamínsulfátovplyvňujú strukturální organizaci kolagenních vláken, váže v kloubní chrupavce vodu a zajišťuje tak její vhodné mechanicko-elastické vlastnosti. Snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku, pozitivně ovlivňují její metabolismus a mají protizánětlivé účinky. Zvyšují také elasticitu chrupavky a tím pozitivně ovlivňují její mechanickou funkci. Důsledkem působení chondroitinsulfátu a glukosaminsulfátu je odstranění nebo alespoň výrazné snížení bolestivosti kloubů v klidu i v pohybu, zvýšení kloubní pohyblivosti a zabrzdění procesu osteoartrózy.

Selénmá významný pozitivní vliv v procesu revmatoidních zánětů. Spolu s vitamínem E pozitivně ovlivňuje průběh osteoartrózy a snižuje bolestivost. Působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů.

Vitamín CJE důležitý pro normální produkci a funkci všech pojivových tkání. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat únavu.

Důsledkem působení komplexu účinných látek je zvýšení pohyblivosti kloubů.

Složení Chondrocanu: hydrolyzovaná kolagenní želatina, chondroitinsulfát, glukosaminsulfát, dihydrogenfosforečnan sodný, uhličitan vápenatý, oxid hořečnatý, vitamin C, vitamin E, beta-karoten, seleničitan sodný, masová aroma. Se schutňovadlom.

Doporučené dávkování:

Hmotnost psa v kg

Denní dávka

Pokyny na dávkování

500 g balení na počet dnů

10 kg

2 g

1 odměrka

250

20 kg

4 g

2 odměrky

125

30 kg

6 g

3 odměrky

83

40 kg

8 g ​​

4 odměrky

62

50 kg

10 g

5 odměrky

50

Návod k použití : Odměříme denní dávku podle tabulky v závislosti na hmotnosti psa. Přípravek nasypeme do krmiva a zalijeme přiměřeným množstvím vody, aby došlo ke smíchání přípravku do krmiva.

Přípravek je vhodné podávat denně po dobu alespoň 2 měsíců. Kúru je vhodné zopakovat 3x ročně. Trvalé podávání je možné.

Recenze

Napište svou recenzi

Chondrocan plv.

Chondrocan plv.

Komplexní perorální chondronutraceutikum

Path: > > > Chondrocan plv.