Nejprodávanější produkty

Chovatelské potřeby pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Potřeby pro psy

O každého pejska je třeba poctivě starat, dát všechno to po čem touží a co je ideální pro něj. Pokud dostane všechny potřeby pro psy co potřebuje bude stále spokojený.

Základní potřeby pro psy

Nejdůležitější co musíme vybrat pejskovi je strava, vždyť i pro nás je hlavní potřebou konzumace jídla. Na výběr máte ze 14 značek od těch nejkvalitnějších až po ty méně kvalitní, které nabízejí suché krmivo, mokré krmivo nebo pamlsky. Abychom mohli pejskovi dát stravu a vodu potřebujeme i misky pro psy nabízíme gumové nebo nerezové. Můžete si vybrat zda chcete raději dvě misky v jednom nebo dvě misky samostatně. Také velmi důležitý je spánek, tedy zvolení si toho správného pelíšku. Na výběr máme pestrý sortiment, ve kterém si najdete pelíšek konkrétní pro vašeho psa. V nabídce máme například: matrace, ohraničené pelíšky, oválné pelíšky, ortopedické pelíšky také nabízíme textilní boudu nebo boudu dva v jednom s názvem butterfly, která slouží i jako bouda a když se složí slouží i jako pelíšek. Pro psa největší radost je, když může jít na procházku a pořádně se vyběhat. Během procházky hlavně ve městech by měl být pes na vodítku. Připravili jsme si pro vás speciální ručně vyrobené obojky a vodítka z Paracord. Paracord je velmi odolný materiál ze kterého se vyrábějí i padáky. Obojky a vodítka máme iv pestrých kombinacích nebo si rovnou můžete u nás zakoupit set vodítka a obojku. Všechny Paracord věci jsou vyrobeny tak aby vydržely kousání i těch nejsilnějších tesáků a aby byly pohodlné i na dlouhých procházkách.

Další potřeby pro psy 

Mezi další potřeby pro psy patří hygiena - šampony nebo různé prostředky na zubní hygienu nebo ušní hygienu; kloubní výživa pro psy. Pokud rádi cestujete s vaším miláčkem určitě budete potřebovat i klec nebo přepravku pro psa, která vám usnadní cestování a nejen vám ale také pejskovi. Nakonec tu máme ještě velmi důležitou kategóriu- hráčky pro psy, které slouží na zábavu a zkrácení si času dokud váš pes čeká na další procházku.