Filtr

Výrobce
Vodoodpudivý
Materiál spodní části

Nejprodávanější produkty

Deky do auta

Deky pro psa do auta se dokonale přizpůsobí tvaru vašeho auta a když vezete svého pejska, tak nemusí následovat nekonečné úklid. Na výběr máte deku pro psa do kufru, případně deku na zadní sedadla. Deka zakryje i potahy dveří, takže i ty zůstanou čisté.

Deky do auta Je zde 10 produktů.

Zobrazené 1 - 10 z 10 položek
Zobrazené 1 - 10 z 10 položek

Deka pro psa do auta

 

Na trhu je obrovský výběr dek do auta pro psa. Můžete vybírat mezi různými druhy dek, různých stylů, vyrobených z různých materiálů, rozměrů.

Můžete si vybrat deku pro psa do auta, která bude vyhovovat přesně vašim požadavkům. Někdy není jednoduché vybrat tu správnou deku do auta pro psa, proto vám chceme pomoci abyste vybrali deku, která bude vyhovovat vašim potřebám a vkusu.

Správná volba vyžaduje pečlivé rozhodování a mnoho majitelů psů vybere nevhodnou deku pro psa do auta právě kvůli nedostatku informací v důsledku čehož jim zůstanou nevyužité doma ve skříni.

Abyste neudělali stejnou chybu jako v minulosti, čtěte pozorně následující rady, které vám pomohou s výběrem té správné deky do auta pro psa.

 

Deka pro psa do auta a velikost psa

 

Různé velcí psi mají různé potřeby. Malá čivava má úplně jiné potřeby než velký pes jako například labrador. Musíte zvážit zda se váš pes chce vozit na zadních sedadlech a budete potřebovat deku pro psa do auta na zadní sedadla, nebo se vozí raději v kufru. Pak bude tím správným výběrem deka pro psa do auta do kufru. Musíte zvážit kde se váš pejsek cítí pohodlněji a kde je klidnější. 

Vhodný materiál pro psa

 

Při výběru deky pro psa do auta byste měli zvážit použitý materiál při výrobě. Nemusíte znát všechny technické detaily materiálu použitého na dece. Měli byste alespoň vědět zda je materiál voděodolný nebo ne. Investujte více času, udělejte si malý průzkum a odměnou vám bude skvělá deka pro psa do auta. Kromě materiálů byste měli také zkontrolovat zda deka pro psa do auta, kterou plánujete koupit má suché zipy, případně jiné tkaničky, háčky nebo popruhy, které budou držet deku na místě. Navíc by deka měla být vyrobena z materiálů, které budou pohodlné pro pejska. Je deka pro psa do auta vyplněna, prošívaná, nebo jen obyčejná tkanina?

  

Odolnost dek pro psy do auta

 

Odolnost je velmi důležitým faktorem při výběru deky pro psa do auta, navíc pokud máte velkého psa, který rád běhá po zadních sedadlech. Víme také, že psi rady koušou a škrábou pelíšky a stejně tomu bude is dekami pro psy do auta, a určitě nechcete aby váš pejsek deku zničil a pustil se dále do vašeho auta. Vhodné je přečíst si různé reference o materiálech použitých při výrobě, případně o samotných výrobcích. Kvalitní materiály jsou základem pro dlouhou životnost deky do auta pro psa.

 

Čištění deky do auta

 

Deka pro psa do auta, kterou lze snadno čistit je určitě velké plus. Zkontrolujte, zda je možné deku pro psa prát v pračce, případně zda může být jednoduše výsledky čištění nebo utřít vlhkým hadrem. Větší deky pro psy do auta se čistí složitější, ale pokud jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, určitě kupujte. Zkontrolujte, zda je materiál nepromokavý. Vhodnými materiály jsou nylon, cordura, případně podobné. Udržování deky pro psa do auta je důležité abyste udrželi své auto čisté a voňavé.

 

Styl dek pro psy do auta

 

Každý máme jiný vkus, naštěstí je zde velký výběr dek pro psy do auta, takže každý si vybere tu, která mu vyhovuje nejvíce. Deku pro psa do auta byste měli vybírat podle barvy srsti vašeho pejska. Pokud má váš pejsek černou srst, měli byste vybírat černou deku do auta pro psa. Pokud má srst světlejší barvy, měli byste vybírat raději šedou barvu, kde chlupy nebudou takové viditelné. Pak nebudete muset deku tak často čistit.

Deku pro psa do auta můžete případně sladit is barvou interiéru vašeho auta.

Nezapomínejte, že deka pro psa do auta by měla splňovat dvě hlavní kritéria. Měla by důkladně ochránit vaše auto a pejsek by se v ní měl cítit příjemně. Pokud máte otázky neváhejte nás kontaktovat!