Filtr

Výrobce
Vodoodpudivý
Materiál spodní části

Nejprodávanější produkty

Deky Je zde 8 produktů.

Zobrazené 1 - 8 z 8 položek
Zobrazené 1 - 8 z 8 položek

Deky pro psy

 

Obchod Nejzoo.cz nabízí široký výběr dek, takže určitě najdete tu pravou deku pro psa, ve které se bude cítit pohodlně během každého odpočinku. Kromě toho, že deky pro psy udržují naše miláčky v telple, mohou být i něčím s čím se bude váš chlupatý kamarád cítit jako doma, pokud přespává na návštěvě na neznámém místě. Pokud váš pejsek bude trávit čas pryč od vás, určitě zvažte koupi deky pro psa. Ideální je koupit deku o něco dříve aby stihla načichnout vámi a domovem, čímž snížíte pocit samoty vašeho pejska když nejste s ním. Ten malý kus domova je někdy dost, aby jim pomh citit se alespoň z části jako doma.

 

Deka pro psa zahřeje

 

Pokud je pejskovi zejména štěněti chladno, deka pro psa jim může pomoci udržet své tělesné teplo, když je rozprostřena v jejich pelíšku nebo jejich lehátku. Použití deky na zakrytí pelíšku případně pelechu může také prodloužit životnost tím, že pomáhá chránit vnější povrch. Deky pro psy pomáhají také osvěžit pelíšky, protože je jednodušší je vyprat pokud nelze prát celý pelíšek.

 

Deky pro psy jako ochrana nábytku

 

Psí deky jsou také chytrý způsob, jak chránit váš nábytek, pokud chcete, aby vaše štěně neleželo na vašich pohovkách či kobercích. Měkké a flísové textury deky pro psa jsou neodolatelné vedle hrubé tkanině nebo koberec, tak mohou být využívány jako jednoduché cestovní lehátka pro psy. Deka pro psa může být využita i ve vašem autě abyste zakryli kufr, nebo přední sedadlo a zároveň poskytuje vašemu pejskovi příjemné Miet kde se může stočit do klubíčka.
K ochraně vašeho auta máme v nabídce i speciální deky do auta, které se přizpůsobí tvaru vašeho auta.