Nejprodávanější produkty

Diety

Ať už je váš pejsek diabetik, má kožní problémy, citlivé trávení nebo jen potřebuje zhubnout, zde najdete ty vhodné dietetické granule. Rovněž serilizovaný pes by měl mít přizpůsobené krmivo. Dopřejte vašemu pejskovi to nejvhodnější vzhledem k jeho zdravotnímu stavu.

Diety Je zde 29 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 29 položek
Zobrazené 1 - 24 z 29 položek

Dietní granule pro psy

 

Přísady používané k výrobě dietních granulí pro psy jsou vždy vybrány pro optimalizaci nutričního obsahu potravin, a kvalita a výběr těchto živin je kritickou součástí celého procesu.

Tato filozofie je důležitá zejména při recepturách dietních krmiv pro psy, protože kvalitní léčebná dieta může znamenat pro psa zásadní rozdíl v kvalitě života. Extra důležitý je i veterinární výzkum, který zajistí optimální složení a nutriční hodnoty, které váš pejsek potřebuje.

 

Veterinární dietní granule pro psy pomáhají řešit širokou škálu zdravotních problémů, jako jsou: močové problémy, onemocnění kůže, potravinové alergie, cukrovka, trávicí potíže, nemoci jater, podpora kloubů, ledvinové problémy, redukce hmotnosti a srdeční onemocnění. Tyto receptury jsou velmi chutné ať už jde o dietní granule pro psy nebo krmivo v konzervě.

 

Při výběru dietních granulí pro psa byste měli také vybírat na základě věku, životního stylu, plemene a dalších faktorů. Váš veterinář vám určitě pomůže určit, které veterinární dietní granule budou pro vašeho psa ty nejlepší.

 

 

Multifunkční dietní granule pro psa

Receptura multifunkčních granulí pro psa poskytuje nutriční podporu pro psy s několika zdravotními potřebami.

 

Dietní uklidňující granule pro psy

Uklidňující granule jsou nutričně vyvážené a určené pro psy žijících v sociální a environmentální stresujících podmínkách.

Diabetické granule pro psy

Granule určené pro psy s cukrovkou obsahují látky, které podporují udržování zdravé a hladiny cukru v krvi a udržení ideální hmontnosti.

 

Dietní granule pro psy na podporu trávení

Gastrointestinální granule jsou velmi chutné a pomáhají podporovat zdravé trávení a ideální hmotnost vašeho domácího mazlíčka.

 

Kardio dietní granule pro psy

Krmivo pro psy s recepturou určenou speciálně pro psy se srdečními problémy. Podporuje správnou činnost celého kardio-vaskulárního systému.

 

Granule pro psa podporující zdravá játra

Zdravá játra je velmi důležitá pro celkové zdraví vašeho psa. Krmivo pro psy je velmi chutné a nutričně podporuje zdravou játra psů.

 

Dietní granule pro psy na podporu mobility

Složení tohoto krmiva pro psy nutričně podporuje zdravou pohyblivost a klouby vašeho pejska. Krmivo pomáhá i snížit hmotnost, která je často důvodem problémů s klouby.

 

Diétne krmivo pre psov s kožnými problémami

Granule jsou velmi chutné a receptura krmiva nutričně pomáhá podporovat zdraví přirozené kožní bariéry psa. Tyto dietní granule pro psa obsahují nenasycené mastné kyseliny omega 3 a jsou vyvinuty ve spolupráci s veterináři.

 

Granule pro psy s močovými problémy

Granule určené pro psy, kteří trpí problémy s močovým měchýřem, případně močovými cestami jsou navržen tak aby pomáhaly rozpouštět močové kameny a řešily i další problémy, které mohou trápit vašeho pejska.

 

Vegetariánské granule pro psy

Ano i pejsek může být vegetarián, tedy někdy spíše musí. Hlavně v případech, kdy je přecitlivělý na určité proteiny, které jsou obsaženy v běžných krmivech pro psy.

Receptura tohoto krmiva je vytvořena tak aby poskytovala kompletní nutriční výživu pro psy na základě jejich specifických potřeb a jsou navíc velmi chutné.

 

Váš veterinární lékař by vám měl vždy doporučit podávání dietních granulí pro psy. Pouze váš veterinář může určit, zda je ta která dieta je vhodná pro vašeho domácího mazlíčka. Je důležité poslouchat doporučení vašeho veterináře, jelikož on nejlépe zná zdravotní stav vašeho pejska.