Nejprodávanější produkty

Doplňky

Najdete zde vše, co potřebujete, aby byl váš pes zdravý a šťastný. Nabízíme široký výběr doplňků pro psy, které zahrnují všechny hračky, šampony, klece, misky, aby splňovaly fyzické, mentální, emocionální a sociální potřeby vašeho psa. Srst, uši a zuby vašeho psa budou vypadat skvěle a stejně se bude i cítit.

Doplňky Je zde 393 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 393 položek
Zobrazené 1 - 24 z 393 položek

Doplňky pro psy

Pod pojmem doplňky pro psy si můžete představit několik možností, ale jen naše stránka vám umí nabídnout ty nejpotřebnější a nejkvalitnější produkty. Pod názvem doplňky najdete nejširší výběr od hraček přes misky pro psy až po přepravky, klece a hygienu pejsky. Tyto doplňky pro psy slouží k tomu aby měl každý pejsek pohodlný a nenáročný život
.

 

Svět hraček pro psy

 

Nejen lidé ale i pejsci si rádi krátí dlouhé chvíle čekáním či na majitele nebo na procházku a to tím, že se hrají s jejich oblíbenými hračkami. Pejsci jsou známí tím, že každý jeden z nich, zda je velký, malý zda starý se rád hraje. Někteří lidé si myslí, že hračky pro psy nejsou důležité, ale to je omyl. Hračky pro psy rozvíjejí jejich mozkovou činnost. Také je dostávají jako odměnu při výcviku. Nevěřili byste, ale některé hračky pomáhají při vývoji zdravého chrupu našeho pejska. Tím, že pejsek žvýká například svou gumovou hračku zlepšuje své tesáky.

 

Misky pro psy

 

Misky pro psy jsou velmi důležitou součástí každého pejska. Pejsek by měl mít zvlášť misku na vodu a zvlášť na krmivo. Miska by měla být jednoduchá a snadná na čištění. Naše stránka vám umí poskytnout několik druhů a různé barvy misek.

 

Další důležité doplňky pro psy jsou klece a přepravky

 

Rádi cestujete s vašimi domácími mazlíčky a nevíte jak je v bezpečí převést do svého cíle? Na tuto otázku vám umíme jednoduše odpovědět. Poskytujeme klece i přepravky pro velkých i malých trhacím. Klece i přepravky jsou velmi pohodlné při přesunu vaše miláčky. Tyto doplňky pro psy si můžete vybrat v několika barvách či velikostech.

Kosmetika a hygiena jsou nedílnou součástí v životě každého pejska. Jelikož pejsek si neuvědomuje zda je špinavý nebo zda jeho drápky třeba dát zkrátit a na to je tu jeho majitel. Největší chloubou pejska je jeho srst a proto je třeba se o ni i patřičně postarat. K tomu nám slouží šampony či kondicionéry. Má váš pejsek problémy s parazity v jeho srsti? K tomu máme také jedno řešení. Nabízíme vysoce kvalitní šampony na rychlé odstranění parazitů. Aby naši čtyřnozí miláčci nejen dobře voněly ale i slyšeli je zde na pomoc z řady doplňků pro psy ušní hygiena. Prodáváme různé přípravky, které pomáhají pejskem aby měli uši čisté a hlavně zdravé. Aby věděl pejsek bez problémů pokousat své oblíbené granule je třeba aby se jejich majitelé o jejich zoubky starali. Na výběr máme několik druhů past na zuby, či dokonce i kartáčky pro psy.