Nejprodávanější produkty

Eminent granule pro psy Je zde 8 produktů.

Zobrazené 1 - 8 z 8 položek
Zobrazené 1 - 8 z 8 položek

Eminent granule pro psy

eminent granule pre psovKaždý majitel chce pro svého pejska jen to nejlepší, výběr granulí je tedy velmi důležitý bod pro každého majitele. Pejsek chce při každém kousnutí pociťovat co nejlepší chuť, když se tak stane bude velmi spokojen a odvděčí se panu svou láskou. Granule Eminent vycházejí z nových trendů z oblasti výživy psů a zaměřují se na podporu zdraví a celkové kondice vašeho chlupáče. Eminent granule pro psy jsou kompletně vyváženy tak aby byly pro vašeho miláčka co nejlépe. Granule eminent jsou vyráběny s dlouholetými zkušenostmi, firma stále zlepšuje své poznatky ve výživě. Krmivo se stále zlepšuje ve výrobě granulí. Granule Eminent se vyrábějí jen z těch nejkvalitnějších surovin, které jsou vždy čerstvé a zaručeně chutné. Samozřejmostí při výrobě je, že suroviny jsou bez chemikálií, umělých barviv a také se vyrábějí bez sóji. Granule pro psy Eminent jsou založeny tak, aby podporovaly růst pejsků, jejich zdraví a tak jistě podporují aby měl váš čtyřnohý kamarád nejkrásnější srst, kterou mu budou s určitostí závidět i jiný pejsci.

Granule Eminent

Eminent granule pro psy jsou navrženy odborníky, kteří se snažili aby spojili příjemné s užitečným. Příjemné myslíme, chuť granulí. Když se do nich pejsek zakousne, dále už neumí odolávat. Váš pejsek si Eminent granule pro psy okamžitě zamiluje a už nebude chtít nikdy jíst jiné. Granule pro psy Eminent jsou užitečné, protože toto krmivo napomáhá pejskem, kteří trpí nadváhou s redukcí jejich hmotnosti. Také pokud má váš pejsek problémy se srstí, granule Eminent okamžitě řeší tento problém. Eminent granule pro psy obsahují optimální množství vitamínů či vlákninu. Také obsahují vyvážený poměr živočišných tuků a rostlinných olejů. Obsah granulí, který posiluje srdeční činnost, a zvyšuje aktivitu při nárazové zátěži.

Granule pro psy Eminent

eminent granule

Granule pro psy Eminent jsou stavěny také i pro starší pejsky. Tito pejsci, potřebují granule, které jsou přizpůsobeny pro snadné přežvykování. Granule obsahují vitamíny, které pomáhají prostě trávit požvýkáním potravu.

Máte doma štěňátko a nevíte, které granule jsou pro něj ty nej? Určitě mu dopřejte to nejlepší a to jsou B. Eminent granule pro psy jsou navrženy i pro ty nejmenší chlupáčů. Podporují správný vývin vašeho miláčka a také imunitní systém pejska. V případě dotazů kontaktujte náš e-shop.