Nejprodávanější produkty

Eminent

Kvalitní české krmivo Eminent bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři. Recepty mají vysokou hladinu bílkovin živočišného původu a bylo pečlivě složené tak, aby krmivo poskytlo zvířatům dostatečné množství energie a udrželo jejich v dokonalé fyzické kondici. Speciální doplňky zahrnují například FOS, MOS, beta-glukany, Yucca, taurin, chondroitin,...

Kvalitní české krmivo Eminent bylo vyvinuto ve spolupráci s veterináři. Recepty mají vysokou hladinu bílkovin živočišného původu a bylo pečlivě složené tak, aby krmivo poskytlo zvířatům dostatečné množství energie a udrželo jejich v dokonalé fyzické kondici. Speciální doplňky zahrnují například FOS, MOS, beta-glukany, Yucca, taurin, chondroitin, glukosamin, a další.

Více

Eminent Je zde 8 produktů.

Zobrazené 1 - 8 z 8 položek
Zobrazené 1 - 8 z 8 položek

Krmivo pro psy Eminent

 

Kompletní a vyvážená strava je vytvářena na základě dlouholetých zkušeností a nejnovějších poznatků v oblasti výživy. Pečlivě vybrané ingredience té nejvyšší kvality pomáhají udržet vaše psy v dobrém zdravotním stavu a výborné kondici. Krmiva pro psy Eminent neobsahují sóju, chemická barviva a žádné umělé konzervační látky. Pouze přírodní antioxidanty - extrakt z rozmarýnu a vitamin E.

 

Eminent má v portfoliu krmiva pro všechny pejsky, ať už štěňata, dospělé psy, nebo seniory.

Krmiva pro štěňata Eminent

 

Malé a střední plemena dosahují dospělosti dříve, než štěňata velkých plemen. Receptura krmiv pro psy Eminent proto plně respektuje jejich potřebu - vyšším obsahem bílkovin, tuků (vysoce kvalitní drůbeží tuk a kokosový olej) a vitamínů. To znamená, že krmivo Eminent obsahuje dostatek živin a energie pro rychlý růst. To také přispívá k rozvoji imunitního systému a trávicího systému a udržuje štěně ve výborném stavu.

 

Krmiva Eminent pro štěňata velkých plemen

 

Štěňata velkých a obřích plemen mají úplně jiné požadavky na výživu jako dospělé psy. Základem receptury, která optimalizuje růst svalové tkáně, je vysoce kvalitní, lehce stravitelné kuřecí maso. Ideální poměr chondroitinu a glukosaminu pomáhá pohybovému aparátu se správně vyvíjet. Jednotlivé složky byly vybrány na posílení imunitního systému a podporuje dobré trávení vašeho štěněte.

 

Krmivo Eminent pro dospělé psy

 

Velikost, tvar a struktura těchto granulí je přizpůsobena tak, aby vyhovovaly i malým plemenům psů. Složení krmiva pro psy Eminent se postará o všechny nutriční požadavky vašeho pejska. Lehce stravitelné bílkoviny z vysoce kvalitního kuřecího masa a optimální obsah tuku poskytují dostatek energie a vitality a udržují vašeho psa ve výborné kondici. Toto krmivo pro psy pomáhá udržovat optimální váhu a kvalitu srsti, posiluje imunitu a podporuje dobré trávení.

Krmivo pro psy velkých plemen Eminent

 

Velká a obří plemena psů se často setkávají s problémy s pohybového aparátu (vysoká hmotnost klade velký tlak na kosti a klouby) a trpí poruchami trávení. Receptura krmiva pro psy Eminent pro velká plemena byla navržena s ohledem na tuto skutečnost, a pomůže udržet vašeho psa ve výborné kondici.