Nejprodávanější produkty

Farmina

Blaho zvířat je vedoucí hodnota, kterou následuje krmivo Farmina s cílem vytvořit kompletní a vyváženou stravu, která může poskytnout psům a kočkám každého věku, plemene a hmotnosti správné množství bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů a minerálů.

Farmina Je zde 52 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 52 položek
Zobrazené 1 - 24 z 52 položek

Proč si vybrat krmivo pro psy Farmina?

 

Farmina je příroda a věda, a používá pouze prvotřídní suroviny smíšené a vařené ve Farmina kuchyni zdravými metodami apod přísnými pravidly stanovenými odborníky na výživu psů, kteří vědí všechno o nutričních potřebách masožravců.

Výživa psů je základem pro jejich blaho, což je předpokladem pro jejich štěstí a radost, proto je motto Farminy: Šťastný pes = šťastný majitel.

 

Příroda je inspirací při výrobě krmiva pro psy Farmina

 

Příroda je největším zdrojem bohatství a to je důvod, proč Farmina zachovává přírodní charakteristiky krmiva. Daří se je zachovávat díky používání:

  

• Pouze přírodních antioxidantů.

• Výtažky bohaté na tochoferol umožňují přirozenou konzervaci granulí pro psy Farmina.

• Bez geneticky modifikovaných organismů.

 

EU umožňuje použití GMO, ale upravuje jej přesně podle "principu předběžné opatrnosti". Farmina rozšiřuje prevenci úplným vyloučením GMO ze svých receptů krmiva pro psy a používá pouze GMO-free obiloviny jako ingredience.

 

Konzervace krmiva pro psy Farmina v ochranné atmosféře

 

Farmina balí krmivo pro psy do obalů vyplněných dusíkem, který substituuje kyslík a tak přirozeně chrání granule pro psy Farmina. Tato technika je široce používána iv potravinářství pro lidi, protože dusík je těkavý plyn s vysokým výskytem v přírodě, který každodenně dýcháme.

 

Výzkum granulí pro psy Farmina

 

Díky vědeckému výzkumu Farmina přináší krmivo pro psy, které je nutričně vyvážené. Tento výzkum výrazně pomáhá při sestavování receptur, například, při dietách na kontrolu obezity a prevenci diabetu s nízkým glykemickým indexem.

 

Suroviny krmiva pro psy Farmina

 

Výběr kvalitních surovin je nanejvýš důležitý pro získání produktu, jehož vlastnosti poskytují optimální nutriční příjem a biologickou hodnotu pro blaho pejsky. Farmina využívá jen ty nejlepší suroviny a vyrábí krmivo pro psy nutričně schopné splnit nutriční potřeby psů a koček.

To je důvod, proč ve všech krmivech pro psy Farmina, zejména v špičkových super prémiových krmivech Natural & Delicious a Vet Life Natural Diets, je přesný výběr nejlepších surovin, všechny jsou GMO-free a vhodné i pro lidi.