Nejprodávanější produkty

Frolic granule Je zde 1 produkt.

Zobrazená 1 - 1 z 1 položky
Zobrazená 1 - 1 z 1 položky

Frolic granule

Pro vašeho miláčka chcete vždy to nejlepší ai při výběru granulí to není jinak. Při výběru granulí je dobré dodržet určitá pravidla abyste vybrali ty správné granule pro vašeho pejska.

Jedním z pravidel je aby strava obsahovala všechny živiny, které váš pejsek potřebuje na zdravý a dlouhý život.

Druhé pravidlo - správný tvar a velikost granulí je také velmi důležitá aby váš pejsek neměl žádný problém při pojídání své potravy. Frolic granule nabízejí šťavnaté kroužky.

Další pravidlo je aby granule byly chutné a když je váš pejsek jednou ochutná nebude už chtít jiného, prostě si je zamiluje. Na trhu je mnoho značek, které tato kritéria splňují ale hodně krát jsou ty granule dražší a ne všichni si je mohou dovolit. Granule Frolic nabízejí zákazníkovi za takovou dobrou cenu velmi vysokou kvalitu.

Složení Frolic granulí

Frolic granule jsou vyrobeny ze šťavnatého masa bez přidání jakéhokoliv cukru, dochucovadel nebo umělých příchutí. Dále granule obsahují cereálie, zeleninu, vitamíny a minerální látky. Díky tomu si váš pejsek prostě tyto granule zamiluje a již nebude chtít žádné jiné. Každé jedno kolečko je připraveno tak aby neztratilo nutriční hodnoty.

Firma Frolic se neustále snaží vylepšovat složení a výrobu granulí aby byly ještě neodolatelnější pro vašeho pejska, hlavně proto aby váš miláček byl neustále spokojený. Když bude spokojený pes pak může být spokojený i jeho majitel a to je to hlavní. Mnoho zákazníků doporučuje tuto značku díky její poměru kvalita cena.