Nejprodávanější produkty

Granule pro pejsky Je zde 162 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek

Granule pro psy

Od začátku jak budete mít pejska, základem je mu vybrat tu správnou stravu se kterou bude naprosto spokojen. Nejlepší vybrat chutné granule pro psy, které budou obsahovat všechny potřebné živiny a budou tak chutné, že když je váš pejsek jednou zkusí už nebude chtít žádné jiné. Nejprve je třeba si vybrat značku granulí pro psa. Stejně jako vy tak i váš pejsek potřebuje kvalitní granule a proto je třeba i trochu investovat do granulí abyste dali to nejlepší co si váš pes zaslouží ale ne vždy ty nejdražší granule pro psy jsou nejlepší přesně pro vašeho pejska. Je třeba si pozorně prohlédnout složení granulí aby obsahovaly všechny důležité živiny. Pokud si vyberete konkrétní značku granulí a váš pejsek s ní nemá žádný problém je dobré zůstat u stejné značce na, kterou je váš pes zvyklý. Aby měl váš pejsek pestrou stravu a ne stále tu samou můžete mu dát granule pro psy s jinou příchutí.

Vyber granulí podle věku vašeho psa

Pokud máte doma štěňátko musíte mu dát i stravu pro štěňata aby dostal živiny, které potřebuje na zdravý vývin a aby měl dlouhý život. Když budete vybírat granule pro štěně musí obsahovat okolo 30% bílkovin a více tuku než granule pro dospělé psy. Štěně rychleji spaluje tuk a tak jistě má i více pohybu než dospělý pes. Granule obsahují i ​​více vitamínů a minerálních aby rozvíjely imunitu štěněte. Granule pro štěně se podávají pokud pes neodrostou do 80% předpokládané velikosti. Tuto velikost dosáhne v průměru kolem prvního roku života. Pokud váš pejsek roste rychleji než by měl je dobré vysadit granule dříve, ještě lépe bude-li se zkontaktujete s veterinářem a ten vám přesně poradí. Nemáte už štěňátko a váš pejsek je starší? Pro takových pejsky jsou granule také odlišné. Granule pro psy mají menší obsah tuku protože jejich tělo už spaluje pomaleji. Starší pes potřebuje již i potřebuje větší péči o klouby a proto jejich strava obsahuje živiny které podporují zdravé klouby a kosti.

Granule podle velikosti plemene

Granule pro psy, které nabízíme v našem e-shopu, se rozdělují i podle velikosti ať už pro těch největších nebo nejmenších. Pokud máte menší plemeno musí mít i granule menší aby jejich neměl problém rozkousnout a mohl se v klidu najíst.