Nejprodávanější produkty

Granule pro psy

Granule pro psy - široký výběr značek granulí, včetně těch, pro které jsou charakteristické přírodní a organické recepty. Naše péče o vašeho miláčka začíná s tím, co je v misce vašeho psa. Máme široký výběr přirozeného krmiva pro psa. Všechny značky krmiva pro psy splňují přísné nutriční a kvalitativní požadavky. Najdete tu správnou výživu pro v...

Granule pro psy - široký výběr značek granulí, včetně těch, pro které jsou charakteristické přírodní a organické recepty. Naše péče o vašeho miláčka začíná s tím, co je v misce vašeho psa. Máme široký výběr přirozeného krmiva pro psa. Všechny značky krmiva pro psy splňují přísné nutriční a kvalitativní požadavky. Najdete tu správnou výživu pro vašeho psa, která pokryje všechny potřeby vašeho domácího mazlíčka. Krmivo je nutné vybírat s ohledem na věk, velikost, životní fázi, nutriční potřeby a další. Škála možností vám umožní najít nejlepší jídlo pro vašeho domácího mazlíčka.

Více

Granule pro psy Je zde 162 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek
Zobrazené 1 - 24 z 162 položek

Vyberte správné granule pro psa

 

Granule pro psy mohou mít různé velikosti a tvary a také různé nutriční složení, proto je nutné jim věnovat extra pozornost při nákupu.

Někdo se může zeptat zda granule pro psy obsahují všechny živiny jako potraviny, které jsou na vašem stole jako hovězí maso, kuřecí maso, mléko, případně další potraviny. Ve skutečnosti kvalitní granule pro psa obsahují všechny potřebné živiny v poměru ideálním pro pejska.

V současné době je na trhu množství druhů různých granulí pro psa, a je jen na vás, které vyberete. Vždy byste svůj výběr měli konzultovat is vaším veterinářem.

 

Proč zvolit granule pro psy?

 

Kromě mnoha výhod granulí pro psy, poskytují i ​​zdravou výživu, živiny a sílu pro vašeho psa, stejně podporují trpělivost a disciplínu. Psi krmení granulemi pro psy jsou méně vybíraví, než ti krmení krmivem z konzerv, případně vařeným masem. Granule jsou také nejlepší krmivo z hlediska poskytovaných živin, minerálů a vitamínů pro vašeho psa.

Pokud krmíte vašeho psa granulemi mate naprostou kontrolu nad krmením podle jeho potřeb. Abychom pochopili proč je vhodné krmit psa granulemi musíme nejprve pochopit jak se vyrábějí. V těch nejkvalitnějších granulích jsou smíšené různé druhy masa s potřebnými vitamíny pro vašeho psa.

Žádná strava by neměla být stále stejná proto byste neměli svého pejska krmit stále stejnými granulemi pro psy. Měli byste střídat alespoň chutě granulí pro zpestření potravy. Při výběru granulí pro psa byste neměli vybírat pouze pestrobarevné obaly, ale dbát především na složení a nutriční hodnoty. Výběr krmiva vždy konzultujte s vaším veterinářem, který nejlépe ví co je pro žaludek vašeho pejska vhodné.

Výhodou granulí pro psy je v neposlední řadě i jejich cena v porovnání s kozervami pro psy.

 

Jako jsou granule pro psy vyráběné?

 

Granule pro psy jsou vyráběny různými způsoby a závisí na druhu surovin, věku a velikosti psa. Řekneme si něco o těch nejběžnějších metodách výroby.

1. Mletí a vytlačování granulí pro psy

Pro všechny druhy granulí pro psy je to nejběžnější způsob jak suroviny vařit aby byly zachovány nezbytné vitamíny minerály a živiny. Důležitá je přesnost postupu a hygiena při každé části výroby granulí pro psy. Získaný výsledek se vysuší, pak ochladí a polije olejem a tukem na obohacení chuti.

 

2. Sušení vzduchem granulí pro psy

Do procesu výroby přichází sušení aby se slít a odpařila veškerá přebytečná voda, s pomocí vzduchu. Tento typ úpravy potravin snižuje množství znehodnocených bílkovin, enzymů a minerálních látek ve srovnání s klasickým vařením.

 

3. Pečení granulí pro psy

Ve srovnání s vytlačováním, jsou zde suroviny vařené při nižších teplotách s cílem udržet v potravině všechny živiny, minerály a vitamíny neporušené.

 

4. Lisování za studena

Další obvyklá metoda přípravy granulí pro psy je lisování masové hmoty za studena. Jde o proces zpracování, při kterém se neznehodnotí živiny, tak jako při vaření.

 

Jaké mají výhody granule pro psa?

 

Pro začátek, existuje mnoho dobrých důvodů proč psa pravidelně krmit granulemi pro psy.
Nyní když víte jak se kvalitní granule pro psy vyrábějí, všimnete si množství obsažených živin, minerálních látek a vitamínů popsaných na obalu. 

1. Skladování granulí pro psy

První a nejdůležitější výhodou granulí pro psy je, že úschova nevyžaduje mimořádnou péči. Granule pro psa není nutné skladovat v chladu. Je nutné si dát pozor jen aby nebyly při skladování rozlámané, případně jinak znehodnocené. Skladování granulí pro psa má výhodu iv tom, že víte prostě kolik váš pes snědl a tak sledovat jeho příjem kalorií.

 

2. Krmení psa správným množstvím

Dalším důležitým aspektem udržení zdraví vašeho psa tkví ve správném množství živin, vitamínů a minerálních látek, které přijímá. Psi jsou neustále hladové, a budou vás prosebně hypnotizovat pokud jim hodíš alespoň jednu granulu.A právě množství krmiva je důležité pro správnou výživu a zdraví pejska.

 

3. Jedení a trávení granulí

Další důležitou výhodou, kterou mají granule pro psa je, že zajistí kvalitní trávení a stolici. Měli byste vždy dbát na správné složení potravy, dodržovat dávkování udávané výrobcem a nemíchat granule pro psy s jinou stravou. Váš pejsek tak bude mít vhodné množství energie, bílkovin a tuků. Kromě toho, bude mít váš pes také zdravé zuby.

 

4. Granule se nerozlijí

Nejviditelnější předností granulí pro psy je, že jejich váš pejsek nevyleje, a tím pádem nezašpiní vše kolem své misky. Malé kousky, které mu z ní vypadnou určitě z radostí sní.

 

5. Granule pro psy jsou výživné

Další výhoda krmení pejska granulemi je, že granule představují výživnou stravu potřebnou pro energetický výdej pejska. Vzhledem k tomu, že granule pro psy jsou suché a balené, je snadné měřit výživu, vitamíny a minerály při krmení psa, ale i při dietě.

 

6. Graule jsou chutné a s různými příchutěmi

Společná mylná představa některých majitelů psů je to, že granule pro psy jsou bez vůně a chuti. Na trhu je množství certifikovaných krmiv pro psy, které jsou suché, obohacené o vitamíny a minerály a zároveň chutné. Navíc můžete vybírat z několika příchutí.

 

Granule pro psa by měly být vybírány pečlivě a měli byste si udělat průzkum, abyste dali vašemu pejskovi to nejlepší co může dostat.