Nejprodávanější produkty

Granule pro štěňata Je zde 35 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 35 položek
Zobrazené 1 - 24 z 35 položek

Granule pro nejmenší

Kvalitní strava je nezbytně důležitá nejen pro lidi, ale také i pro naše čtyřnohé miláčky, zvláště když jsou teprve štěňata jim třeba poskytnout co nejkvalitnější stravu než jim umíme poskytnout. Od začátku pejsek musí dostávat všechny živiny, které potřebuje na rychlý a zdravý vývin. Výběr těch správných granulí je velmi důležitá úloha. Na trhu máme velké množství značek, proto se nedá říct která je ta nejlepší a těžko se dají srovnávat ale tím, že je mnoho firem na trhu máte široký výběr. V našem e-shopu Vám rádi poradíme.

Granule pro štěňata a jejich složení

Složení granulí pro štěňata je speciálně složené pro nutriční potřeby mladých a stále rostoucích psů. Štěňata se vyvíjejí mnohem rychleji od svalů přes klouby, vnitřní orgány, chrup až po imunitní systém. Imunitní systém tak jak lidem tak i psům se věkem zlepšuje a zesiluje se. Chcete-li vybrat pro vašeho pejska to správně vyvážené krmivo musí obsahovat všechny živiny, které zlepší zdravý růst. Granule pro štěňata by měly obsahovat zvýšené množství bílkovin až na 30%, to způsobuje budování zdravého a silného těla psa. Nejen bílkoviny ale také tuk je velmi důležitý pro vývin psa. Granule pro štěňata obsahují větší množství tuků protože pes v dřívějším věku má rychlejší spalování, mnohem více se honí a běhá jako starší psi. Velmi důležité, co nesmí chybět granulím, jsou vitamíny a minerály. Tyto dvě důležité látky budují a zesilují imunitní systém vašeho pejska, aby mohl mít zdravý ničím nerušený život. Zdravý a dobře napapaný pejsek musí být vždy spokojen.

Dokdy podávat granule štěňatům?

Granule určené pro štěně se doporučují podávat dokud pes nedosáhne určitou velikost jakou by měl mít. Tato velikost je 80% z očekávané velikosti pejska, což je u většiny psů asi jeden rok, do té doby bychom měli podávat granule pro štěňata. Ne vždy to tak je, někdy se váš pejsek vyvíjí mnohem rychleji a v takovém případě je nejlepší kontaktovat veterináře. Můžete vysadit granule i dříve ale nejlepší když tak učiníte až po konzultaci s veterinářem.