Nejprodávanější produkty

Hill's

Krmiva Hill's obsahují vysoce kvalitní suroviny, výzkum Hill' s dokazuje, že je to správná rovnováha základních živin a přídavných složek, která je klíčem k optimálnímu zdraví pro domácí mazlíčky. Na základě výzkumu, Hill 's produkuje své krmiva pro psy s přesnou rovnováhou živin pro splnění specifických potřeb domácích mazlíčků s ohledem na jej...

Krmiva Hill's obsahují vysoce kvalitní suroviny, výzkum Hill' s dokazuje, že je to správná rovnováha základních živin a přídavných složek, která je klíčem k optimálnímu zdraví pro domácí mazlíčky. Na základě výzkumu, Hill 's produkuje své krmiva pro psy s přesnou rovnováhou živin pro splnění specifických potřeb domácích mazlíčků s ohledem na jejich životní fázi, velikost nebo zvláštní potřeby.

Více

Hill's V této kategorii není žádné zboží.

Krmivo pro psy Hill's

 

Pomozte vašemu psovi stát se hrdinou, jakým chce být, s krmivem pro psy Hill's Science Plan ™. Krmivo je speciálně vyvinuté tak, aby pomohlo všem velikostem plemen prožít všechny své dobrodružství, tím, že splňuje jejich specifické potřeby. Každé plemeno psa si zaslouží výživu, která je připravena z nejkvalitnějších ingrediencí, podporuje jeho vývoj pro dlouhý, zdravý život a chutná úplně neodolatelně ... pro radost v každém soustu!

 

Krmivo pro psy Hills podporuje silnou imunitu pro zdravý a dlouhý život

 

Krmivo pro psy Hills je speciálně vyvinuté s klinicky prokázanými antioxidanty, které neutralizují volné radikály, podporují imunitu a dávají vašemu psovi zdravý a dlouhý život.

 

Skvělá chuť krmiva pro psy Hills

 

Krmivo pro psy Hills je vyrobeno z kuřecího masa, krůtího nebo jehněčího, které jsou ty nejlepší ingredience. Stejně jako kukuřice, rýže a lněné semínko, aby krmivo pro psy Hill's chutnalo vašemu pejskovi prostě skvěle.

 

Lehké trávení krmiva Hills

 

Receptura krmiva Hill's je pečlivě pripravenáaby bylo krmivo lehce stravitelné i těmi nejmenšími žaludky. 

Zdravá a lesklá srst vašeho psa

 

Speciální směs omega-6 mastných kyselin a dalších živin v krmivu Hills pomáhá podporovat zdravou kůži a lesklou srst.

 

Krmivo pro psy Hills pro malé, střední a velká plemena

 

Krmivo pro velké osobnosti.

Krmiva Science Plan™ jsou přizpůsobeny jednotlivým požadavkům plemen, takže si s vámi může vychutnat zdravý život. Malý pejsek potřebuje zcela jiné složení granulí jako velký pejsek, takže i vy byste měli dbát na správný výběr krmiva pro vašeho pejska.

 

Malé granule pro malé tlamičky

 

Krmivo pro malé a miniaturní plemena je vyrobeno ve tvaru malého disku, který je speciálně navržen tak, aby se vešel do malých úst vašeho psa. Navíc jsou granule Hill's speciálně konstruované tak, že jsou křupavé s přidaným vápníkem a antioxidanty, které podporují zdraví ústní dutiny.

 

Dvě nové lahodné receptury krmiva pro psy Hills!

 

Nyní máte z čeho vybírat! Hills přinesl dvě nové receptury na uspokojení chutí každého malého psího mlsouna. Krmivo pro psy Hills má skvělou chuť a uspokojí specifické potřeby každého psa.