Nejprodávanější produkty

Hills granule pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Granule Hills - úspěch na spokojenost

hills granule

Strava pro psa je to nejdůležitější co musíme správně vybrat aby náš pejsek byl vždy spokojen. Když je spokojený váš pejsek tak budete spokojeni i vy. Každý jeden pejsek od těch nejmenších až po ty největší si zaslouží dostat Hills granule pro psy. Je to to nejlepší co podpoří jeho vývoj pro dlouhý a zdravý život a aby byly také v dobré kondici. Granule Hills mají jedinečnou a čerstvou chuť, kterou váš pejsek pocítí při každém skusu.

 

Hills granule pro psy a jejich jedinečná chuť

 

Granule Hills jsou vyrobeny tak aby chutnaly vašemu pejskovi co nejlépe a tak jsou vyrobeny z co nejčerstvějšího masa. Při výrobě se do krmiva dává krůtí maso, kuřecí nebo i jehněčí, které kombinací s rýží a kukuřicí tvoří tu jedinečnou chuť, kterou granule Hills nabízejí.

 

Trávení není žádný problém

Složení granulí je poctivě udělané tak aby váš pejsek neměl problém se strávením i když máte malého pejska s nejmenším žaludkem.

 

Hills granule pro psy jsou prospěšné zdraví

 

Krmivo Hills díky tomu, že je bohaté na minerální látky a plné vitamínů, které podporují imunitu pejska aby byl chráněn proti všem nástrahám, kterým může váš pejsek čelit. Hodně pejsků v poslední dobře trpí nadváhou a proto je složení granulí vytvořeno tak, aby tomuto co nejlépe zabránilo. A nejen, že zabraňuje nadváze ale také pomáhá a udržuje srst pejskovi vždy jemnou, lesklou a zdravou.

 

Granule Hills pro všechny velikosti pejsků

granule hills

Hills granule pro psy jsou vhodné pro všechny hladové krky od těch největších až po ty nejmenší a na těch nejmenších také firma Hills myslí, a tak granule jsou přesně vyrobeny tak aby se akorát vešly psíkem do úst a neměli problém s konzumací. Všechny granule obsahují nadměrné množství vápníku a antioxidantů a tak napomáhá aby pes měl zdravé zuby po celý život. Krmivo Hills nabízí tři druhy granulí a to pro štěňata od 4 týdnů po 1 rok pak pro dospělé to je od jednoho roku do sedmi let a na konec jsou zde granule pro ty starší a to je nad 7 let.