Filtr

Nejprodávanější produkty

Hračky pro psy

Domácí zvířata všech věkových kategorií mají na pravidelné cvičení a hraní se - stejně jako my! - Aby měli radost a byly zdravé. Psí hračky jsou klíčem aby váš pejsek zůstal veselý a rovněž skvělý způsob, jak může majitel komunikovat se svými mazlíčky zábavným, pozitivním způsobem. Náš obrovský výběr psích hraček zahrnuje vše od létajících disků...

Domácí zvířata všech věkových kategorií mají na pravidelné cvičení a hraní se - stejně jako my! - Aby měli radost a byly zdravé. Psí hračky jsou klíčem aby váš pejsek zůstal veselý a rovněž skvělý způsob, jak může majitel komunikovat se svými mazlíčky zábavným, pozitivním způsobem. Náš obrovský výběr psích hraček zahrnuje vše od létajících disků a míčků až po lana, a jsou navrženy tak, aby se i váš chlupatý společník zabavil několik hodin.

Více

Hračky pro psy Je zde 46 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek

Hračky pro psy jsou cílem ke spokojenosti vašeho čtyřnohého miláčka

Každý kdo má psa chce pro něj udělat všechno co nejlepší, tím je i pořízení si hračky pro psy. Pes je mnohem šťastnější když dostane od svého majitele hračku, se kterou se může hrát i celý den. Hračky pro psy slouží nejen na zábavu pro psa ale také na výchovu. Pomocí hračky nebo pamlsky víme svého psík velmi dobře vychovat, když ho odměníme za něco co dobře udělal si to mnohem rychleji zapamatuje. Přece každý majitel chce mít svého pejska dobře vychovaného aby ho poslouchal na první slovo. Hračka pro psa rozvíjí mozkové buňky, pevnost chrupu a také pomáhá vyřešit jeden z problémů, který se vyskytuje u psů stále více a to je nadváha. Hračka pro psa tomu umí šikovně zabránit tím, že pes bude mít více pohybu s hračkou, může se s ní honit, tak spálit přebytečný tuk. Pes si s hračkou i velmi dobře krátí čas během toho jak čeká na další procházku nebo když je přes den úplně sám.

Různé druhy hraček pro psy

V našem e-shopu nabízíme pro vás hračky z různých materiálů nebo pro různé účely aby váš pejsek byl co nejvíce spokojen s hračkou, kterou mu vyberete. Máme na výběr gumové hračky nebo hračky určené ke žvýkání, tyto hračky slouží pro psa aby neměl problémy a aby byl jeho chrup silnější. Dále zde máme míčky, které skáčou a pejsek se s nimi může vesele hrát a honit, tak nebude mít problém s nadváhou a spálí nadbytečná kila. Hračky pro psy, které podporují silný chrup jsou s nimiž se můžeme přetahovat se psem. Když váš pes nemá rád gumové hračky dá přednost raději plyšovým tak pro vás máme i takové na výběr. Plyšová hračka pro psa je spíše pro menších trhací, který se jen tak s ní hrají a olizují ji nebo s ní v klidu spinkají.