Nejprodávanější produkty

Hračky pro štěňata V této kategorii není žádné zboží.

Hračky pro štěňata

 

Všechna štěňata potřebují od začátku života dobrou a přísnou výchovu tak jako my lidé. To nejlepší dosáhneme tehdy když jim za to dáme nějakou odměnu nebo pamlsek, lépe si to zapamatují a budou vědět, že něco dobrého udělali. Hračky pro štěňata neslouží jen na výchovu
ale hlavně slouží k tomu aby naše štěňátka byly šťastné a také si je jistě někdy chceme rozmazlovat. Stejně hračky mají dobrý vliv i na zdraví našeho pejska. Tím že, dáváme štěňátkům hračky za odměnu se jim rozvíjí mozková činnost. Každý pejsek si chce zkrátit chvíle kdy je bez majitele nebo když čeká na to kým půjde znovu na procházku, když má hračku může se s ní hrát a honit a ten čas mu uběhne mnohem rychleji. Stejně je také šťastný o co jde každému majiteli aby jeho pejsek byl spokojen.

 

Výběr správné hračky pro štěně

 

hračky pre šteniatka

Nejen krmivo jim musíme správně vybrat ale nevěřili byste, že tak jistě je důležité správně vybrat hračku tak aby vašeho pejska dostatečně zaměstnala a vždy se z ní těšil jako kdyby byla každý den nová. V nabídce máme široký sortiment od míčků přes létající talíře a gumové kostičky až po plyšové hračky pro štěňata. Všechny gumové hračky a hračky vyhrazena přesně na žvýkání jsou velmi prospěšné pro vaše štěňátko když se s nimi hraje a žvýká jejich. Tím si trénuje svůj chrup aby byl ještě pevnější než je. Míčky jsou pro psa dobré na to aby mohl za nimi běhat, když mu je majitel hází. Pohyb psem jen vždy prospěje a může se vyřádit. Nebude mít problém s nadváhou. Každý jeden pes zda je malý, velký, starý či mladý tak se vždy chce hrát se svou hračkou. Dále nabízíme hračky s nimiž se může pán se svým štěňátkem přetahovat a tak také si zlepšuje sílu chrupu. Máme i hračky pro štěňata, plyšové vyrobené z textilu, které si váš miláček může olizovat a může si o ní i opřít hlavu nebo dokonce s nimi spát.