Nejprodávanější produkty

Kabelky pro psy Je zde 18 produktů.

Zobrazené 1 - 18 z 18 položek
Zobrazené 1 - 18 z 18 položek

Kabelky pro psy nám vědí usnadnit život

 

Každý majitel chce mít vždy svého pejska u sebe ať už je to doma nebo na výletech, které chce zažít se svým miláčkem. Celá rodina může být vždy pohromadě a nikdy nebude chybět ani váš pejsek. I váš pes se bude lépe cítit a bude mít pocit bezpečí a pohodlí. Řešení k tomu, aby mohl s vámi pes trávit veškerý čas je kabelka pro psa. Zejména se jedná o psy malých a i středních plemen, které potřebujete převést v autě na krátké cesty nebo i na dlouhé cesty, které vám tyto kabelky usnadní. Když jdete autobusem, vlakem nebo i letadlem. Kabelky pro pejsky vám to umožní a tak už nikdy nic nezmeškáte s vaším psem.

 

Jaká kabelka pro psa je pro vás ideální?

 

Kabelky pro psy je důležité vybrat správné pro každého psa. Taška nemůže být příliš malá aby váš pes z ní nevypadl čemu i slouží připínání, které mají všechny naše tašky pro psy. Kabelka pro psa musí být dostatečně velká pro vašeho čtyřnohého Siba aby měl dostatek pohodlí a místo také na ničím nerušený spánek. Na výběr v našem e-shopu máme kabelky pro psy ve čtyřech velikostí, takže určitě si najdete tu správnou tašku. Máme tašky v různých variantách ať už pro slečnu nebo pro pána.
 

 

Materiál a pevnost kabelek je velmi důležitá

 

Všechny kabelky pro pejsky jsou vyrobeny z pevného materiálu a to je polyester, je velmi dobře poprešívaný a zevnitř je taška udělána tak, aby byla pro vašeho pejska co nejvíce pohodlná a tak se bude i cítit v ní nejbezpečnější. Kabelky pro pejsky máme i pro ty, kteří chtějí mít více něco elegantnější, luxusnější a to je kabelka, která je vyrobena z eko kůže. Všechny tašky se dají nést nejen v ruce ale dají se zavěsit i na rameno což je velmi užitečné při delší cestě, například autobusem nebo vlakem.