Nejprodávanější produkty

Kloubní výživa pro psy Je zde 19 produktů.

Zobrazené 1 - 19 z 19 položek
Zobrazené 1 - 19 z 19 položek

Kloubní výživa pro psy

 

Nejdůležitějším bodem při výchově a péči o vašeho čtyřnohého miláčka je zdraví. Jelikož pejsek se neumí sám o sebe postarat, neví rozhodnout co je pro něj správné a co zase naopak nesprávně, a na to jsme tu my jejich majitelé. Netřeba se zajímat jen o tu vnější krásu jako je například péče srst nebo drápky vašeho pejska, ale neměli bychom zapomínat hlavně na jeho zdraví. Největší pozornost bychom měli dávat kloubem vašich pejsků. Je dokázáno, že pejsci nejvíce zatěžují klouby. Na jejich udržování je zapotřebí hlavně kloubní výživa pro psy. Tu nejkvalitnější výživu vám umíme poskytnout právě my. Nejen že jsou vyrobeny z kvalitních surovin ale i ochraňují a regenerují chrupavky vašich pejsků.

 

Má váš pejsek problémy s klouby? 

 

Tato kloubní výživa pro psy je určena na zlepšení pohyblivosti a zmírnění bolesti kloubů. Také napomáhá zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek.

Je váš pejsek již staří a potřebuje zlepšit klouby a jejich chrupavky? Na tento problém slouží kloubní výživa pro psy, kterou nabízíme. Tyto léky obsahují hlavně hodně vápníku či vitamínů, které nejlépe zabraňují poškozování kloubů. Vaši pejsci vám budou určitě vděční.

Kloubní výživa pro psy slouží nejen dospělým a starým pejskem ale také i štěňátkům. Aby odmalička byl váš pejsek zdravý a v pozdějším věku netrpěl problémy s klouby jsou tu k tomu speciálně vyrobená kloubní výživa pro malé pejsky, které působí jako antioxidant, napomáhají zpevnění kloubů, chrupavek či kostí. Kloubní výživa pro psy nejen že napomáhá k zdravému vývinu kloubů ale pomáhá regulovat krevní oběh.

Kloubní výživa pro psy stimuluje buňky chrupavek napomáhá k syntéze proteoglykanů a je jejich základním substrátem pro jejich vznik. Některé výživy mají analgetický, protizánětlivý, vasodilatačním což dokonce až antiedematozní účinek.

 

Kloubní výživa pro psy po úrazu či operaci

 

Pokud byl váš pejsek operován, nebo se mu stal nešťastnou náhodou úraz, péče o něj by měla být zvýšena. K tomu slouží i doplňkové výživy, které by se měly nacházet u každého takového pejska. Před každým výběrem výživy či doplňku je třeba se poradit se svým veterinářem.

 

Nezapomínejme na šlachy ..

 

Nedílnou součástí kloubů, chrupavek jsou především šlachy. Šlacha je anatomická struktura, složená z tuhého uspořádaného vaziva, která u obratlovců tvoří spojení mezi svaly kostry a kostrou. Glukosamin sulfát je důležitou součástí kloubní výživy pro psy. Tato látka je určena pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí. Doporučuje se hlavně u štěňat a mladých psů, protože má největší účinek, když pejsek roste.