Nejprodávanější produkty

Kondicionéry pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Kondicionér pro psa

Stejně jako my lidé, tak i pejsek chce být vždy pěkně voňavý a čistý. Na tento problém zde jsou kondicionéry pro psy. Někteří pejsci mají problém s koupáním a nemají to rádi, díky našim kondicionérem se vše změní na příjemné mytí. U nás najdete kondicionér pro psa pro všechny druhy srsti a všechny problémy od lupů přes ekzémy až po suchou kůži. Naše kondicionéru pro psy jsou vyrobeny na přírodní bázi, které jsou přizpůsobeny každému druhu srsti.

Některé kondicionéry pro psy obsahují norkový nebo čajovníků olej dokonce i aloe vera. Aloe vera se často používá v kosmetika pro její léčivé vlastnosti. Kondicionér pro psa s norkovým olej je speciálně vyvinutý aby údržba dlouhosrstých plemen byla co nejjednodušší. Kondicionér pro psa s norkovým olejem zanechává srst vláčnou, vzdušnou a nádherně lesklou. Kondicionér s olejem z čajovníku byl testován a zkoušen jako antiseptický pro poštípání hmyzem, infekce a škrábance.

Kromě balzámů a kondicionérů pro psy máme v nabídce i šampony pro psy. Pokud má váš pejsek problém se suchou kůží nebo trpí alergií, máme na tento problém šampony, které vše vyřeší za vás. Šampony pro psy jsou hypoalergenní s čistícím efektem, které jsou vyvinuty i pro tu nejproblematičtější srst.

Nezapomínejme na vůni

Kondicionéry pro psy, které vám nabízíme nejen že napomáhá obnovení či dokonale zdravé srsti ale zároveň i krásně voní. Na naší stránce naleznete různé vůně kondicionéry pro psy. Nejoblíbenější jsou banánový, jablečný či citrónový kondicionér. Po použití těchto voňavých kondicionérů budete nejen spokojený vy ale určitě i váš miláček.