Filtr

Nejprodávanější produkty

Konzervy pro psy

Ne všechna zvířata pijí tolik vody, kolik by měli. Konzervy pro psy mohou být dobrým zdrojem hydratace, pokud váš pejsek je jeden z těch, který nepije dostatečné množství vody. Rovněž to mohou být i zdravotní důvody, kdy může být krmivo z konzervy praktickou volbou. Starší zvířata, které ztratily některé ze svých čichových smyslů mohou mít větší...

Ne všechna zvířata pijí tolik vody, kolik by měli. Konzervy pro psy mohou být dobrým zdrojem hydratace, pokud váš pejsek je jeden z těch, který nepije dostatečné množství vody. Rovněž to mohou být i zdravotní důvody, kdy může být krmivo z konzervy praktickou volbou. Starší zvířata, které ztratily některé ze svých čichových smyslů mohou mít větší tendenci jíst potraviny, které jsou bohatší na vůni a chuť, jako je například krmivo z konzervy.

Více

Konzervy pro psy Je zde 64 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 64 položek
Zobrazené 1 - 24 z 64 položek

Vybíráme konzervy pro psy

 

Zda s nebo bez pšenice, nebo organické? Které konzervy pro psy jsou skutečně zdravější pro vaše mazlíčky jsou předmětem debaty. Ale ještě předtím, než vyberete některou z přírodních, organických nebo certifikovaných konzerv pro psy se musíte rozhodnout zda chcete krmit pejska konzervami nebo granulemi.

 

Při hodnocení těch nejzákladnějších rozdílů si mnozí majitelé psů kladou otázku co je lepší krmivo z konzervy nebo granule. Odpověď na tuto otázku není tak jednoznačná.

 

Je třeba si promyslet všechny výhody a nevýhody jednotlivých krmiv pro psy - pohodlí, náklady - to jsou dva hlavní rozlišovací rozdíly, které je třeba brát v úvahu. Rovněž je třeba brát v úvahu i individuální potřeby vašeho psa na živiny a energetickou hodnotu. Pak najdete nejlepší vzorec, ze kterého vám vyjde to nejlepší krmivo pro vás a vašeho pejska.

 

Proč si vybrat Konzervy pro psy?

 

Konzervy pro psy nabízejí mnoho výhod pro domácí mazlíčky a jejich majitelů, z nichž první je, že psi mají tendenci preferovat konzervy před granulemi. Pro vybíravé psy, krmivo z konzervy může být hranice mezi podvýživou a zdravou výživou. Stejně měkká textura konzerv pro psy usnadňuje jedení starším psům, velmi malým psem, štěňatům, nebo psům se zubními problémy. Už jen z těchto důvodů, konzervy pro psy by mohly být tou nejlepší volbou pro vašeho domácího mazlíčka.

 

Nicméně, i když váš pes není vybíravý a neměl problémy s jedením granulí pro psy, mohou být konzervy pro psy, jako potenciálně zdravější alternativa.

 

Zatímco suché krmivo často obsahuje konzervační látky nebo ochucovadla, aby byla zajištěna jeho trvanlivost, konzervované krmivo pro psy obsahuje často více masa, což vede k nižšímu příjmu sacharidů, s vyššímu příjmu bílkovin. Ve skutečnosti, konzervované krmivo pro psy má asi o 10 procent více bílkovin než granule. A stejně jako suché krmivo, konzervované krmivo pro psy nabízí kompletní výživu, což znamená, že jediná plechovka dokáže zajistit všechny nutriční potřeby vašeho psa.

 

Může se to zdát nelogické, ale konzervy pro psy mohou také pomoci s nadváhou nebo obezitou psů. Čím vyšší je obsah vlhkosti krmiva v konzervách pro psy tím déle se cítí váš pes najedení, a může to usnadnit omezit kalorický příjem psa, jehož zdravotní stav je ohrožen nadváhou.

 

Nicméně, existují některé nevýhody konzerv. Konzervy bývají o dost dražší než suché krmivo, a je méně pohodlné. Mokré krmivo je obtížnější a tudíž je složitější jej přenášet.

 

Konzervy pro psy rychlejší podléhají zkáze, což může být vážné bezpečnostní riziko. Chladnička ale není jediné místo kde se může krmivo z konzervy pokazit. Dokonce i když necháte krmivo pejskovi několik hodin v misce, může být pro vašeho pejska nebezpečné. Pokud se rozhodnete pro krmivo z konzervy musíte dbát na bezpečné skladování zejména pokud nespotřebujete celou konzervu na jeden krát.

 

Co by měly obsahovat dobré konzervy pro psy?

 

Při nákupu mokrého krmiva pro psy si prostudujte na obalu složení. Měly by obsahovat skutečné maso (které je pojmenována podle zdroje a zvířete, jako "hovězí játra" nebo jen "kuře", na rozdíl od "strojně oddělené kuřecí díly" nebo prostě "živočišné tuky"), jako jednu z prvních složek. Pak hledejte jiné zdravé ingredience, jako jsou vejce a zdravé ovoce a zelenina, jako například sladké brambory nebo mrkev.

 

Vyhněte se konzervám pro psy, které obsahují rostlinné vedlejší produkty například - bramborový škrob. Ty jsou přidávány aby snížily náklady na výrobu.

 

Na rozdíl od suchého krmiva, které často obsahuje pšenici (ale ne nutně, jako plnivo, jako je kukuřice nebo sója), mokré krmivo téměř nikdy nemusí obsahovat pšenici, pšeničný lepek, nebo jiné přidané škroby. Přesto, je důležité sledovat tyto druhy surovin, které přidávají na množství, ale ne na výživě.

Co by neměly obsahovat dobré konzervy pro psy?

 

Ostatní složky, kterým se vyhýbat: "přírodní ochucovadla", náhradní sladidla (např. Řepná šťáva) a umělá barviva.

Nezapomeňte si přečíst etiketu abyste zjistili obsah tuku a sacharidů. Konzervy pro psy se mohou značně lišit v tom, co nabízejí pro vašeho domácího mazlíčka, takže kontrola obsahu je velmi důležitá.

 

Shrnutí

Stejně jako granule pro psy, syrové krmivo nebo krmivo bez pšenice, je nejlepší způsob, jak vybírat konzervy pro psy je pozorným čtením etikety a prostudování všech ingrediencí. Námi doporučené konzervovaná krmiva pro psy neobsahují žádná plnidla, žádná umělá barviva ani sladidla, a žádné přísady, které by mohly potenciálně uškodit pejskem - ale stále existuje mnoho dalších krmiv, které tyto látky obsahují.