Filtr

Nejprodávanější produkty

Kosmetika a hygiena

Psi potřebují speciální péči a pozornost, podobně jako děti. Je třeba věnovat zvláštní pozornost při výběru hygienických doplňků pro psy. Kvalitní šampon udržuje tělo a srst jemnou a čistou a vyhnete se rovněž vypadávání srsti u psů. Tato péče je nutná, protože vypadávání chlupů může dělat obrovský nepořádek. V naší nabídce najdete množství druh...

Psi potřebují speciální péči a pozornost, podobně jako děti. Je třeba věnovat zvláštní pozornost při výběru hygienických doplňků pro psy. Kvalitní šampon udržuje tělo a srst jemnou a čistou a vyhnete se rovněž vypadávání srsti u psů. Tato péče je nutná, protože vypadávání chlupů může dělat obrovský nepořádek. V naší nabídce najdete množství druhů šampónů. Liší se od charakteristiky a složek, které jsou použity v šamponech.

Můžete také zvolit dle potřeby vašeho psa. Nejpopulárnější z nich jsou hydratační šampon pro psy pro lepší lesklou srst, šampon pro psy s drsnou a suchou srstí. Pokud má váš pes citlivé oči na šampony, můžete vybrat některý ze šamponů, který je určen pro citlivé psy. V naší nabídce najdete také šampony proti blechám, klíšťatům, případně proti lupům, které mohou trápit vašeho pejska stejně jako vás.

Více

Kosmetika a hygiena Je zde 188 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 188 položek
Zobrazené 1 - 24 z 188 položek