Nejprodávanější produkty

Misky pro psy

Misky pro psy se vyrábějí ve všech tvarech a velikostech, takže máte spoustu možností nakoupit vše nezbytné příslušenství, kterým lze rovněž vyjádřit osobnost vašeho chlupatého přítele. Psí misky mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně plastů, keramiky a nerezové oceli. Každý materiál má svou jedinečnou strukturu a vlastnosti, čímž máte m...

Misky pro psy se vyrábějí ve všech tvarech a velikostech, takže máte spoustu možností nakoupit vše nezbytné příslušenství, kterým lze rovněž vyjádřit osobnost vašeho chlupatého přítele. Psí misky mohou být vyrobeny z různých materiálů, včetně plastů, keramiky a nerezové oceli. Každý materiál má svou jedinečnou strukturu a vlastnosti, čímž máte možnost vybrat si tu, která nejlépe vyhovuje vám a vašemu domácímu mazlíčkovi. Například Psací misky z nerezové oceli jsou populární, protože jsou trvanlivé, mají lehce čistitelný povrch a kovový lesk. Nerezové psí misky jsou obvykle myty v myčce (ačkoli si vždy přečtěte pokyny výrobce) a mohou mají gumový okraj aby zabránili rozlití. Mnoho majitelů pejsků nyní volí psí misky z nerezové oceli z důvodu jejich funkčního designu a elegantního vzhledu.

Více

Misky pro psy Je zde 9 produktů.

Zobrazené 1 - 9 z 9 položek
Zobrazené 1 - 9 z 9 položek

Jak vybrat misky pro psy co nejlépe?

 

Je náročné vybrat tu správnou misku pro psa. Misky pro naše domácí zvířátka, ať jsou to již misky pro psy, kočky nebo jiné druhy zvířat, musí splňovat určité ukazatele. Jeden z nejdůležitějších ukazatelů je možnost čištění a zacházení s miskou. Nejvíce bývají doporučené misky pro psy, které jsou jednoduché a snadné na čištění. Jelikož pejskem jedno z jaké misky budou pít či jíst, je to na nás majitelích, vybrat tu nejlepší. Mnoho lidí si vybírá misky dokonce podle barvy či tvaru aby se jim hodily k nábytku.

 

Velikost misek pro psy

 

Druhá otázka, která zajímá majitelů pejsků je, jakou má mít správná velikost miska pro psa. Miska pro psa by měla být vždy dostatečně velká aby měl váš pejsek postaráno o potravu a tekutiny během celého dne.

 

Materiál misek pro psy

 

V dnešní době je na trhu nekonečně velký výběr misek pro psy ale i jiná zvířátka. Majitelé mají na výběr od porcelánových, keramických, plastových, nerezových či dokonce pryžových misek. Protože mnohdy cestujeme s našimi pejsky je třeba mít vždy po ruce misku pro pejsky. Ty zažité ale nejsou moc praktické a proto byly vynalezena i cestovní miska pro psa. Tyto misky se skládají z nylonu a dají se snadno složit a tak máme zjednodušené cestování s našimi čtyřnohými mazlíčky. Můžeme v nich dokonce přenášet i potravu pro pejsky, kteří nebudou mít problém na delších cestách se v klidu najíst a vychutnat si naplno svou stravu. V této době lidé rádi "vymýšlejí" nové, moderní věci a to dokonce i misky. Jedním z moderních vynálezů pro psy jsou stojanové misky. Stojany na tyto misky pro psy jsou většinou nerezové a měly by být hlavně stabilní aby náš pejsek vodu nebo krmivo nepřevrátil. Další dobrý nápad jsou tzv. dvojmisky. Jsou na vodu ale i na krmivo a náš pejsek má ten nejlepší komfort.

 

Podložky pod misky pro psy

 

Žádný pejsek si nedává pozor zda udělá nebo neudělá nepořádek při konzumaci krmiva či vody, ale většinou jsou na to majitelé velmi hákliví. Pro tento problém byly vynalezeny podložky pod misky pro psy, které zabraňují nepořádku po celé kuchyni. Jsou protiskluzové, pryžové a proto se dá na ně snadno udržet hygiena. Tyto podložky udělají šťastné obě strany. Majitel nemusí mýt podlahu za každým, co pejsek pije nebo konzumuje a pejsek nedostane vynadáno.