Nejprodávanější produkty

Obojky na psy V této kategorii není žádné zboží.

Obojky - na psy

Máte pejska nebo plánujete si koupit pejska? Mezi základny doplňky pro psy patří obojky na psy a vodítka. Obojky na psy je velmi důležité mít, zvláště pokud bydlíte ve městě neboť ve hodně městech je zakázán volný pohyb psa. Obojky nosí psi na výcvik, procházky, identifikaci nebo dokonce jako módní doplněk. U nás v e shopu máme pro vás v nabídce úplnou novinku. Tato novinka je, že všechny obojky na psy a vodítka jsou vyrobeny z ne zcela známého materiálu a jím je Paracord. Z tohoto materiálu se vyrábějí padáky, takže jeho pevnost je zaručena a jen tak ho nerozkousat nějaké tesáky. V nabídce máme množství barevných kombinací, takže nebudete mít žádný problém sladit obojek ke vodítku. Všechny obojky jsou ručně pletené. Pokud si potřebujete zakoupit i obojek i vodítko pro psa tak si můžete u nás objednat set pro vašeho miláčka. Nyní vám pomůžeme vybrat ten správný obojek na psa. V nabídce máme více druhů pletení těchto obojků.

Nastavitelné obojky na psy

Tyto obojky jsou velmi praktické hlavně pro mladší psy, které stále ještě rostou. Nastavitelné obojky na psy vám ušetří i peníze, nemusíte si kupovat více obojků ale stačí vám jeden, který můžete přizpůsobit krku vašeho pejska. Tyto obojky jsou vyrobeny v různých barvách a můžete si vybrat z různých druhů pletení. V nabídce máme i luxusnější verzi, nastavitelný obojek s koženým zapínáním, který je ještě pohodlnější než všechny ostatní.

U nás si vyberete obojek pro psa všech velikostí

V nabídce máme obojky pro těch největších až po ty nejmenší. Pro ty nejmenší jsou speciálně určeny mini obojky. Pro těch největších máme extra široké obojky aby obojek pevně držel na krku vašeho psa.

Stahovací obojky na psy

Jsou často nazývané i škrtící obojky pro psa a jsou určeny zejména pro tréninkové účely. Když učitel chodit psa na vodítku, cvičíte ho krátkými trhnutím vodítka, čímž se obojek na krku trochu uzavře. Postupem času trenéři psů ustupují od tohoto typu obojků pro psy. Obecně platí, že se tyto obojky se velmi nedoporučují, protože by mohlo dojít ke zranění krku vašeho psa, zvláště pokud nevíte jak jej správně používat