Nejprodávanější produkty

Obojky pro štěňata V této kategorii není žádné zboží.

Ručně vyráběné obojky pro štěňata

Většina z vás si kupuje pejska od toho nejmenšího věku. Proto je důležité, abyste vybrali ty správné doplňky pro vaše malé čtyřnohé miláčky. Jeden z nejdůležitějších doplňků od útlého věku vašeho pejska jsou obojky pro štěňata. Pokud bydlíte ve městě, většina míst zakazuje volný pohyb psů a proto by si měl váš mladý pejsek odmalička naučit poslušnosti a zvyknout si na obojky pro štěňata. Tyto obojky jsou všechny ručně vyráběné z Paracord. Pracord je velmi odolný materiál z, kterého se vyrábějí také i padáky a můžete si být jisti, že se tento obojek pro štěňátko jen tak neroztrhne. Materiál je velmi příjemný na dotek a vašeho pejska nebude škrtit či škrábe a to je to, co vaše štěně potřebuje, aby se vždy cítilo pohodlně a v bezpečí.

Různé varianty na obojek pro štěně

V našem e-shopu pro vás různé druhy pletení obojků a velikostí pro ty nejmenší štěňata až po ty největší. Na výběr máme pro mladé slečny například perličková nebo duhový obojek pro štěňátko. Také pro opačné pohlaví, pro malého chlapce, nabízíme stylové obojky, které se hodí ke každému vodítku.

Druhy pletení a barva obojku pro štěňata

Jelikož naše štěňátka rostou jako z vody máme i na to řešení a tím jsou stahovací obojky, které se umí přizpůsobit velikosti krku vašeho miláčka. Nejen druh pletení obojků ale také máme na výběr různé druhy přezek, například kovovou přezku, plastovou nebo obojek pro štěně, který je nastavitelný přesně na míru vašeho miláčka. Ke všem druhům barevných kombinací nabízíme i vodítko, které se hodí ke konkrétnímu obojku a vaše štěně může mít radost iz obojku či vodítka. Výběr barvy u nás není žádný problém, nabízíme obojky skoro z každé barvy a i dvoubarevné, tříbarevné či dokonce až čtyřbarevné. Případně pokud byste chtěli nějakou vlastní barevnou kombinaci, stačí nás kontaktovat přes kontaktní formulář s vašimi požadavky.

Na bezpečnost také bereme ohled, proto nabízíme i obojek, který je vyroben z reflexního materiálu a tak bude váš pejsek viditelný ve tmě, za mlhy či ošklivého počasí. Pejska uvidíte iv té největší tmě bez nejmenších problémů. Ke reflexnímu obojku pro štěně si můžete u nás dokoupit i reflexní vodítko. To vám tvoří dokonalý set pro bezpečí vašeho čtyřnohého miláčka. Vždy budete spokojeni stejně jako on.