Filtr

Nejprodávanější produkty

Pamlsky

Tak jako vy rádi mlsáte, i vás pejsek si z času na čas zaslouží pamlsek. Existuje velké množství pamlsků, kterými můžete odměnit svého miláčka za poslušnost když mu dáváte povely. Pamlsky můžete rovněž využít i při výcviku svého pejska, aby měl ještě větší radost z dobře odvedené práce. Existují ale i pamlsky, které jsou pro pejska prospěšné, ja...

Tak jako vy rádi mlsáte, i vás pejsek si z času na čas zaslouží pamlsek. Existuje velké množství pamlsků, kterými můžete odměnit svého miláčka za poslušnost když mu dáváte povely. Pamlsky můžete rovněž využít i při výcviku svého pejska, aby měl ještě větší radost z dobře odvedené práce. Existují ale i pamlsky, které jsou pro pejska prospěšné, jako například dentální pamlsky, které pomáhají čistit jeho zuby, připadne pamlsky s přidáním různých vitamínů a výživných látek.

Více

Pamlsky Je zde 281 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 281 položek
Zobrazené 1 - 24 z 281 položek

Zdravé pamlsky pro psy

 

Stejně jako my, i psi milují sladkosti. A stejně jako my, i psi někdy mlsají a přijímají příliš mnoho kalorií.

Pokud si nedáte pozor, pamlsky pro psy mohou přidat značné množství kalorií k jinak normální a zdravé výživě vašeho psa.

 

Možná si ani neuvědomujete kolik pamlsků váš pes denně dostane.

Lidé dávají svým psm dva, tři a čtyři pamlsky najednou, a ve skutečnosti ani o tom nepřemýšlejí, dokud se je někdo nezeptá na detaily ohledně výživy a krmivu.

 

10% Pravidlo psích pamlsků

 

Pamlsky pro psy a snacky by měly tvořit maximálně 10% denního příjmu kalorií vašeho psa. Chcete-li mít přesnější představu o tom kolik pamlsků pro psy to je, zeptejte se vašeho veterináře. Dá vám doporučení na základě toho co má váš pes rád, jeho hmotnosti, a toho jaký je aktivní. Ale psi milují pamlsky pro psy. A lidé milují jim je dávat. Je to způsob jak si být s pejskem bližší a to je dobré.

Můžete dávat pejskovi pamlsky, ale jen po jednom.

 

Pamlsky pro psy občas nahraďte zeleninou

 

Namísto pamlsků pro psy koupených v obchodě, které mají často vysoký obsah tuku, cukru a často i množství konzervačních látek, dejte vašemu psovi občas zeleninu.

Dejte mu mrkev, fazolové lusky, případně brokolici. Ty nemají prakticky žádné kalorie a vašemu pejskovi je jedno jestli mu dáte něco masité a mastné nebo ne. Pejsek prostě chce jen něco dostat. Mají rádi všechny druhy pamlsků. Takže zelenina může být velmi dobrý snack pro vašeho pejska.

 

Zkuste i ovoce. Plátky banánu, jahody, meloun a plátky jablek, (bez semen, samozřejmě). Vyhýbejte se hroznům, rozinkám, cibuli, čokoládě a všemu co může obsahovat kofein. Tyto mohou byťpre psů toxické.

 

Čemu se vyhýbat při výběru pamlsků pro psy

 

Pamlsky pro psy by měly být šetrné k jejich zubům. Jako psí pamlsky nejsou vhodné kosti, parohy, nebo kopyta.

Množství nových pamlsků pro psy na trhu způsobuje pejskem problémy se zuby, některé je mohou dokonce i zlomit.

Při výběru použijte pravidlo palce: Pokud nehtem na palci zatlačíte na pamlsek pro psa, měl by tam zanechat otisk. Pokud tomu tak není, pamlsek je příliš tvrdý a není bezpečný pro pejska.

Chcete vědět zda jsou pamlsky pro psy vhodný pro vašeho psa? Vybírejte některý ze značkových dentálních pamlsků, které najdete iv našem e-shopu.

 

Chcete-li dát vašemu pejskovi odměnu, vezměte ho na procházku, nebo ho naučte nový povel. Váš pes chce více vaši pozornost, jak jen dostat nějaké pamlsky pro psy.