Nejprodávanější produkty

Pelechy

Pelíšek pro psa je jako taková psí sedačka, kam se může svalit a odpočívat. Široký výběr pelíšků zaručí, že si určitě najdete to pravé, ať už hledáte kvalitní, levné, komfortní, nebo maximální luxus pro vašeho pejska. Všechny pelíšky jsou odolné, kvalitní a lze je prát, tedy budou vždy čisté.

Pelíšek pro psa je jako taková psí sedačka, kam se může svalit a odpočívat. Široký výběr pelíšků zaručí, že si určitě najdete to pravé, ať už hledáte kvalitní, levné, komfortní, nebo maximální luxus pro vašeho pejska. Všechny pelíšky jsou odolné, kvalitní a lze je prát, tedy budou vždy čisté.

Více

Pelechy Je zde 88 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek

Jaké pelíšky pro psy vydrží nejdéle

 

Váš pes je určitě plnohodnotným členem vaší rodiny a proto chcete aby měl pohodlný a zdravý život. Proto děláte pro něj maximum co se týče péče, v mnoha ohledech, ať už jde o výběr toho správného krmiva, pravidelné návštěvy u veterinárního lékaře, chození na procházky do parku nebo hraní se na gauči.

Dalším způsobem jak ukázat vašemu pejskovi, že vám na něm opravdu záleží je dát mu ten spávný pelíšek pro psa (možná i více pelíšků) aby mohl relaxovat. To je určitě způsob jak udělat pejska šťastným.

Správný pelíšek pro psa je nutné udržovat v čistotě. Téměř všechny pelíšky v naší nabídce je možné rozzipsovať a prát v pračce na 30 ° C.

 

Je docela pravděpodobné, že i váš pejsek, tak jako mnoho dalších, má zvyk ničit svůj pelíšek pro psa, tím, že ho kouše, žvýká, případně škrábe, když se chce do něj pohodlně uložit.

Je důležité najít ten správný odolný pelíšek pro psa, abyste nemuseli kupovat vždy nový když se váš pejsek rozhodne ho trošku požvýkat.

Ať už máte velkého psa jako například Německá doga nebo je to malá Čivava, případně něco mezi tím, určitě se vám v naší nabídce podaří najít solidní pelíšek, který bude vyhovovat velikosti vašeho pejska a zastaví jeho zlozvyky jako jsou žvýkání, kousání, případně škrábání pelíšků.

 

Co jsou to odolné pelíšky pro psy?

 

Odolným pelíškem pro psa v Nejzoo.cz označujeme pelíšek vyroben tak aby vydržel všechny destruktivní choutky vašeho psa. Odolný pelíšek pro psa byste měli vybírat podle typu destruktivního chování.

 

Správná kombinace designu a materiálů pomůže zajistit, že pelíšek pro psa, pro který se rozhodnete byl vyroben tak aby odolal špatným návykům vašeho štěněte, jako je žvýkání, kousání, škrábání pelíšku, když se do něj chce uložit.

Jaké vlastnosti by měl mít solidní pelíšek pro psa:

◦   má zesílené švy na vrchu matrace

◦   vyrobený je z tkaniny odolné vůči nečistotám, zápachu, blechám, roztočům a chlupem

◦   vnitřek je z prodyšného pěnového materiálu

◦   vyroben ze silné husté tkaniny.

◦   je nepromokavý nebo je ho možné prát v pračce

◦   matrace a polštáře poskytují dlouhotrvající ortopedickou podporu

◦   vyroben z hypoalergenních materiálů

◦   možnost používat pelíšek doma i venku

Měli byste zvážit, které z těchto vlastností jsou pro vás a vašeho pejska ty nejdůležitější a podle toho vybírejte pelíšky pro psy.

 

Materiály, z nichž se vyrábějí odolné pelíšky pro psy

 

Pokroky v technologii v posledních přinesly na trh široký výběr materiálů, které jsou vyrobeny aby vydržely destruktivní choutky vašeho pejska. Zde je seznam materiálů, na které byste se měli zaměřit při výběru odolného pelíšku pro vašeho psa.

 

Ballistic nylon - extrémně odolný materiál vyrobený z tvrdého a hustě utkaného syntetického nylonu, který pokrývá povrch pelíšku pro psa. Tento materiál je odolný proti roztržení a snadno se čistí. Tento materiál se používá díky své odolnosti i na jiné produkty než jsou hodinové náramky, kufry, případně motorkářské bundy.

 

Cordura - nylonová tkanina sloužící na pokrytí pelíšků pro psy a je dobře známá pro svou vysokou trvanlivost a odolnost proti natržení. Stejně jako balistický nylon, cordura se také používá při výrobě produktů, které musí být odolné jako kufry, tašky a motorkářské bundy

 

Semiš - jde o velmi odolný materiál, který se jen tak jednoduše nezničí. Jeho nevýhodou může být navzdory odolnosti vůči roztržení to, že když se zašpiní, tak ho není jednoduché vyčistit a mohou na něm zůstat fleky.

 

Ekokůže - materiál, který se často používá k výrobě pelíšků pro psy, zejména díky své odolnosti, a jednoduché údržbě. Pelíšek pro psa vyrobený z ekokůže můžete jednoduše umýt hadrem i v případě, že si váš pes lehne do pelíšku zablácený nebo jinak špinavý.