Nejprodávanější produkty

Pelíšky a boudy

Dejte vašemu pejskovi prostor, který je jen jeho. Naše stylová kolekce útulných psích pelíšků, včetně komfortních matrací, lehátek, a bud. Dopřejte vašemu domácímu miláčkovi místo kde může odpočívat, zdřímnout si a spát pohodlně.

Pelíšky a boudy Je zde 197 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 197 položek
Zobrazené 1 - 24 z 197 položek

Pelíšky pro psy - druhy
 

Kde spí váš pes? Jistě, často je to vaše postel nebo gauč, ale to nejsou vždy ideální možnosti. Váš pes potřebuje mít nějaké vlastní místo, místo kde může položit hlavu, místo, které je měkké a pohodlné a hlavně jeho vlastní. Je to jedna ze základních potřeb vašeho psa - velký pelech pro psa! S množstvím druhů, které jsou dostupné, může být výběr docela složitý. Zde je přehled druhů pelíšků pro psy, které jistě uspokojí i ty nejnáročnější pejsků.

 

Standardní pelíšky pro psy

Standardní pelíšky pro psy vypadají jako polštáře a nemají hrany. Jsou k dispozici v mnoha tvarech, velikostech, materiálech a barvách. Tvary pelíšků pro psy jsou obvykle kulaté, oválné, obdélníkové nebo čtvercové. Mnoho z těchto pelíšků jsou potaženy materiálem, jako je fleece, flanel, džínovina, semiš nebo mikrovlákna jako cordura. Často obsahují polyesterovou nebo pěnovou výplň. Některé pelíšky jsou také naplněné cedrových pilinami na potlačení zápachu. Standardní psí pelíšky najdete jednodušší a levnější, ale i ty kvalitní, které mohou být vyrobeny z koženky nebo i kůže. Většina pelíšků v naší nabídce se dají rozzipsovať a vyprat v pračce při teplotě 30 ° C.

 

Standardní pelíšky jsou vhodné pro psy všech plemen, ale nemusí poskytovat podporu potřebnou pro starší psy nebo psy s ortopedickými problémy.

 

Pelíšek pro psa ve tvaru hnízda

Pelíšek pro psa ve tvaru hnízda je velmi podobný standardním psím pelíškem, kromě toho, že má zvednuté okraje. Okraje na těchto Pelech mohou být po celém obvodu, nebo jen části. Některé pelíšky se ve skutečnosti podobají pohovky nebo gauče. Zvýšený okraj je ideální pro vašeho psa, aby se mohl opřít nebo stočit do klubíčka - stejně jako v hnízdě. Mnoho psů se cítí v těchto pelíšku velmi pohodlně. Navíc, v nich vypadají prostě rozkošně!

Pelíšky pro psav tvaru koblihy

Stejně pelíšky pro psy ve tvaru hnízda, i psí pelíšky ve tvaru koblihy poskytují okraj nebo hranu na opření. Tato hrana je měkčí, a umožňuje vašemu pejskovi schoulit se. Tyto postroje jsou obvykle kulaté nebo oválné a jsou vyrobeny z velmi měkkých materiálů. Pelíšky pro psy jsou často plyšové a jsou to jedny z nejpohodlnějších pelíšků. Psi je prostě milují!

 

Pelíšek pro psa ve tvaru koblihy je skvělý pro psa, který se rád schoulí a má rád útulné místa. Nicméně, některé staré nebo slabé psi mohou mít problémy dostat se dovnitř a ven z těchto pelíšků, protože jsou příliš měkké.

 

Ortopedický pelíšek pro psa

Ortopedické pelíšky pro psy jsou určeny především pro psy s artritidou nebo jinými ortopedickými problémy. Vyrobeny jsou z vysoce kvalitní husté pěny, případně paměťové pěny, která poskytuje zvláštní podporu pro tělo psa a jsou šetrnější ke kloubům. Přestože jsou pohodlné pro jakékoliv plemeno psa, nejvhodnější jsou pro seniory a velmi hubených pejsky. Jako standardní pelechy, jsou i ty ortopedické k dispozici v široké paletě barev, velikostí a tvarů.

 

Ortopedické pelíšky jsou obzvláště vhodné pro starší psy nebo psy s ortopedickými problémy. Jsou také skvělé pro hubených psů, jako je chrt nebo vipet, aby se zabránilo proleženinám.

 

Zakryté pelíšky pro psy ve tvaru boudy

Zakryté pelíšky jsou další způsob, jak dát pejskovi útulné místo, kde se může schoulit. S tvarem jako malé domečky nebo stany, tyto pelíšky poskytují malé plyšové útočiště pro psy. Některé kryté pelíšky pro psy jsou vyrobeny výhradně z plyše, zatímco jiné jsou vyrobeny z materiálů jako standardní postroje. Pelíšek ve tvaru boudy je roztomilý a jedinečný způsob, jak dát svému psovi zvláštní místo.

 

Krytý pelíšek pro psa je ideální pro všechna plemena psů, ale malým plemenům se líbí nejvíce. Tyto postroje jsou také skvělé pro plaché psy, které se v nich mohou skrýt.