Nejprodávanější produkty

Pelíšky pro psy Je zde 88 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek
Zobrazené 1 - 24 z 88 položek

Pelechy pro psy

Výběr pelíšku pro vašeho miláčka je velmi důležitý, proto vám nyní pomůžeme při výběru toho správného pelíšku přesně pro vašeho psa. Nejen pro nás ale stejně tak i pro psa je spánek nezbytný. Pes je hodně krát nenáročný a vyspí se i na sedačce, u vás v posteli nebo i na zemi. Ale pokud vašemu miláčkovi poskytnete kvalitní pelechy pro psy určitě se vám za to odvděčí a bude naprosto spokojený.

Jak vybrat ty správné a kvalitní pelíšky pro psy?

Nejprve si třeba určit podle velikosti vašeho pejska typ pelíšku, menší pes je více náchylný na chlad proto spíše potřebuje pelíšek pro psa, který je více uzavření a více se v něm udrží teplo. Také se pes v uzavřenější pelíšku cítí být více v bezpečí. Pokud váš miláček rád spí rozvalený pro takového pejska je vhodné si pořídit volnější pelíšek nebo lehátko kde se nebude cítit utiskován. Pokud jste si vybrali vhodné pelíšky pro psy, tak nyní je důležitý vyber správného místa kde uložit pelíšek. Hlavně je třeba zabránit, aby pelíšek nebyl v průvanu a váš pejsek neprochladl a mohl nerušeně spát.

Různé druhy pelíšků pro psa

V nabídce máme široký výběr pelíšků, ze kterých si vybere každý majitel přesně pro svého pejska tak aby byl pro něj co nejpohodlnější. Pokud máte menší plemeno pro vás máme v nabídce pelíšky pro psy Ringo, které jsou uzavřeny, váš čtyřnohý miláček se v něm bude cítit bezpečně a zároveň pelíšek udrží dostatečně teplo. Pro těch největších možná hodně krát máte problém najít dostatečně velký pelíšek ale u nás se vám toto nestane, připravili jsme si pelíšky pro psy každé velikosti. Pokud váš pejsek má problém s klouby nebo potřebuje pohodlný pelech pro ty jsme si připravili pelíšky pro psy Medico. Tento druh pelíšku je ortopedický a určen aby váš pejsek se pohodlně vyspal i když má zdravotní problémy s klouby. Chcete-li pro vašeho pejska něco luxusní, můžete si zakoupit pelíšek z eko kůže. Všechny pelíšky pro psy máme v různých barevných kombinacích aby vám ladil k nábytku. Rád se váš miláček zašpiní? Pelíšky pro psy se dají jednoduše sundat a není problém s praním těchto pelíšků.