Filtr

Výrobce
Vodoodpudivý
Materiál spodní části

Nejprodávanější produkty

Podložky Je zde 8 produktů.

Zobrazené 1 - 8 z 8 položek
Zobrazené 1 - 8 z 8 položek

Podložky pro psy 

Svému pejskovi určitě chcete dopřát místo na kvalitní spánek. V případě, že máte menšího pejska nebo pejska, který je stydlivý a rád se skrývá bude nejlépe pokud mu vyberete některou z bud z naší nabídky. Pokud je vašemu pejskovi Obzvlášť zima, tak to do čeho byste měli ještě investovat je podložka pro psa. Bouda bude díky této podložce pro psa nejen pohodlnější, ale i teplejší a váš pejsek se bude v ní cítit lépe.

 

Podložky pro psy - materiály na výrobu

 

Cordura - je to velmi odolný materiál, ze kterého se vyrábějí nejen podložky pro psy ale i pelíšky a boudy. Podložka pod psa vyrobená z tohoto materiálu lze velmi snadno čistit, případně prát v pračce. Není to velmi teplý materiál, takže ani v letních měsících nebude pejskovi v boudě příliš teplo.

 

Velur - podložka pro psa vyrobená z tohoto materiálu je je měkčí a zároveň i teplejší, takže zahřeje vašeho pejska ještě lépe. Vyrobeny jsou ve více barvách, tak abyste ji bez problémů barevně sladili is boudou.

 

Pokud se nemůžete rozhodnout, který materiál bude vhodnější pro vašeho pejska, kupte mu podložky pro psy z obou materiálů a střídejte mu je. Uvidíte, která bude oblíbenější. Případně podložku pod psa z cordury můžete používat v létě a teplejší velurovou v zimě.

 

Další využití podložky pro psa

 

Podložky pro psa je možné využít i pro jiné účely jen jako na vložení do boudy. V případě, že cestujete můžete, i když máte v autě málo místa, vzít s sebou kousek domova v podobě podložky, na níž zvykne ležet. Rovněž mu ji můžete položit před sedadlo, kam si může pes pohodlně a bezpečně lehnout.

 

Podložka pod psa do boudy

 

Velikost podložky pro psy do boudy vybírejte vždy podle velikosti boudy, kterou má váš pejsek. V případě, že vyberete menší podložku, pejskovi zůstane místo v boudě, které nebude dobře izolované od země a může mu být zima. Pokud vyberete příliš velkou podložku pro psa, bude tato podložka skrčená a může vašeho pejska tlačit.