Nejprodávanější produkty

Polštáře pro psy Je zde 46 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek

Dejte vašemu pejskovi polštář pro psa!

 

Dejte vašemu pejskovi, po celém dni plném aktivit, běhání a výcviku místo kde si bude moci odpočinout a relaxovat. Ideálním místem je kvalitní, pohodlný polštář pro psa.

 

Je důležité dbát na to, aby měl váš pejsek dostatek kvalitního spánku. Někdy se může zdát, že pes tráví hodně času na polštáři pro psa a spí. Ve skutečnosti pes spí průměrně 12-14 hodin denně, ale to, že leží se zavřenýma očima ještě neznamená, že spí kvalitním spánkem. Kvalita spánku se hodnotí tím, že pes je schopen projít různými fázemi spánku. Studie prokázaly, že je to v případě, kdy je mozek aktivní, ale i tehdy, když tělo náležitě odpočívá. Takže když vidíte vašeho psa "snít" dá se předpokládat, že spí kvalitním spánkem.

 

Co může bránit tomu aby se váš pes kvalitně vyspal? Jedním z hlavních faktorů kvalitního spánku je pohodlí. Stejně ani vám by se nespalo příjemně kdybyste museli spát bez polštáře, případně bez přikrývky. Stejně i váš pejsek potřebuje pohodlí, které mu může zajistit kvalitní polštář pro psa

 

Ten by měl poskytovat oporu psovi při spánku, aby mohl odpočívat v jakékoliv poloze. Každý pejsek spí v jiné poloze a před výběrem toho správného polštáře pro psa byste měli vědět jak váš pejsek spí nejraději.

Pokud se váš pejsek cítí nejlépe schoulený v klubíčku, tak byste měli zvážit pelíšek pro psa, který bude poskytovat oporu, kde se bude moci opřít.
Pokud je váš pes ten typ, který spí rozvalený křížem přes pelíšek, bude pro něj pravděpodobně vhodnější plochý polštář pro psa.

I zde naleznete široký výběr možností, z nichž se budete moci rozhodovat.

 

Tvar polštáře pro psa

 

V nabídce našeho e-shopu najdete polštáře pro psy, které jsou hranaté a oválné. Oválné polštáře mají i mírný okraj, takže si váš pejsek bude moci vybrat polohu v jaké mu bude nejpříjemnější. Pohodlí je velmi důležité pro kvalitní spánek.

 

Materiál, z něhož je polštář pro psa vyrobený

 

Při výběru toho správného polštáře pro psa byste měli dbát hlavně na výběr kvalitního a snadno čistitelného materiálu. Ať už to bude cordura, semiš nebo eko-kůže váš pejsek se bude na něm cítit určitě příjemně. Polštáře pro psy by se měly dát prát v pračce aby byly vždy čisté a svěží. Většina polštářů pro psy v naší nabídce lze prát v celku v pračce, případně je možné potah rozzipsovať a sundat a tak vyprat.

 

Polštáře pro psy - velikost

 

Aby se váš pejsek cítil na polštáři pro psa pohodlně je třeba vybrat správnou velikost. Pokud bude polštář příliš malý, pejsek se tam nebude vejít a nebude chtít na tomto polštáři spát. Pokud koupíte příliš velký polštář pro psa, váš pejsek bude ležet pouze v jednom rohu a také se nebude cítit velmi příjemně.

 

Pak je důležité vybrat už jen ten správný vzor případně barvu polštáře pro psa, která se vám bude hodit do vašeho interiéru. Na barvě vašemu pejskovi záležet velmi nebude.