Nejprodávanější produkty

Postele pro psy Je zde 46 produktů.

na stránku
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek
Zobrazené 1 - 24 z 46 položek

Postele pro psy

Pokud si kupujete postel měli byste zvažovat takovou, která je pro vás užitečná a nejen luxusní. Totéž platí i pro postel pro psa. Klidně může vás pes spát na podlaze, nebo na vaší vlastní posteli nebo na pohovce, a učiní tak bez jakéhokoliv reptání. Nicméně, váš miláček bude pravděpodobně vděčný za to, že mu poskytnete postel pro psa, která bude pro něj nanejvýš pohodlná.

Důvody, proč si vaši čtyřnozí miláčci zaslouží postele pro psy

Postel poskytuje psům aby se cítili vždy v bezpečí a vytvoří jim hlavně útulné místo, které si udrží na stejném místě, takže váš pes bude vždy vědět kde je pro něj vždy určené místo. Každá postel pro psa by měla být pohodlná. Kdyby měl váš pes na výběr mezi spánkem na zemi nebo měkké posteli, většina psů by si vybrala postel, která poskytuje odpružení tvrdé podlahy a izolaci proti chladu.

Klíčové faktory před výběrem postele pro psy

postele pre psov

Jakmile jste se rozhodli, že váš mazlíček potřebuje pelíšek, dalším krokem je rozhodování se o nejvhodnější typ postele pro psa. Musíte vzít v úvahu následující faktory: Jak váš pes spí. Někteří psi jsou během spánku nadměrně rozvalený, zatímco jiní dávají přednost se stočit do útulné kulky. Je třeba strávit nějaký čas nad pozorováním jako váš pes spí abyste věděli snáze určit co je pro něj nejlepší a v čem se bude cítit pohodlně. Nabízíme pro vás velké množství typů postelí v široké škále stylů, barev a materiálů konkrétně pro vašeho pejska. Také je velmi důležité, když váš pes rád tráví svůj čas venku. Vždy po každé procházce bude mít váš miláček špinavé tlapky a nechcete aby měl i špinavý stále svůj pelíšek. Postele pro psy, které máme na výběr se dají dokonale celé svléknout a pohodlně vyprat a tak nebudete mít problém s tím, že váš miláček bude mít nadále špinavou svou postel. Když bude váš pejsek spokojený tak jste samozřejmě spokojený i vy.

Zdraví na prvním místě

Nyní, když jste obeznámeni o tom jak váš pejsek spí, jste připraveni zvolit postel pro psa, která bude nejlépe vyhovovat vašemu domácímu mazlíčkovi. Existují různé druhy mezi, které například patří ortopedické postele pro psy které máme také na výběr. Matrace Medico, který máme v nabídce je pevný odpružený matrace určený pro psy, který mají zejména problémy s klouby. Zdravé klouby jsou pro psa velmi důležité aby se mohl přes den bezbolestně hrát se svým pánem a chodit bez problémů na procházky.

Vše ostatní pro Vašeho miláčka najdete u nás v našem e-shopu.