Filtr

Nejprodávanější produkty

Přepravky a klece pro psa

Vytvořte bezpečný prostor pro vašeho chlupatého kamaráda, kde se může usadit, ať už jste doma nebo na cestách. Naše nabídka přepravek a klecí pro psy poskytuje bezpečnou izolaci a zároveň přirozený instinkt vašeho psa k doupěti. Přepravky a klece mohou být efektivní výukový nástroj, a zároveň zabrání destruktivním návykům během vývoje. Abyste na...

Vytvořte bezpečný prostor pro vašeho chlupatého kamaráda, kde se může usadit, ať už jste doma nebo na cestách. Naše nabídka přepravek a klecí pro psy poskytuje bezpečnou izolaci a zároveň přirozený instinkt vašeho psa k doupěti. Přepravky a klece mohou být efektivní výukový nástroj, a zároveň zabrání destruktivním návykům během vývoje. Abyste našli tu správnou přepravku je důležité dbát na pohodu vašeho domácího mazlíčka. Nabízíme širokou škálu tvarů, stylů a velikostí, aby vyhovovaly specifickým potřebám vašeho plemene.

Více

Přepravky a klece pro psa Je zde 2 produktů.

Zobrazené 1 - 2 z 2 položek
Zobrazené 1 - 2 z 2 položek

Klece pro psy, které si váš čtyřnohý miláček ihned zamiluje
 

 

Všichni bychom pro našeho pejska udělali vše jen aby byl spokojený a cítil se vždy pohodlně. Tak jak to uděláme pro sebe, tak musíme dbát ohled i na našeho miláčka. Dát mu vše po čem touží a brát ho s sebou všude aby byl pohromadě s celou rodinou do, které i on sám patří. Klece pro psy vám to pohodlně umožní aby s vámi mohl být pejsek pohodlně i když jste daleko od domova.

 

Klec pro psa nejen domů, ale i na cesty

 

Máme v nabídce klec do domu nebo i ven před dům když chcete aby byl váš chlupáč na čerstvém vzduchu, která mu umožní aby se cítil doma bezpečně a v klidu se může cítit pohodlně a mít nerušený spánek. Klec pro psa má na spodní části umělou hmotu a tak je pes izolován i od studené podlahy. Klec pro psy i vychovává. Když je pejsek neposlušný nebo chcete aby si odpočinul ve svém doupěti, tak ho můžete zavřít do klece kde se bude vždy cítit dobře. Na výběr máme nejen kovové klece do domu ale také transportní klece hlavně pro malé a střední plemena. Tyto klece pro psy slouží na převoz vašeho miláčka nejlepší v autě protože nejsou tak kompatibilní jako tašky pro psy, která je spíše na převoz jako například autobusem či letadlem, ale tato klec je právě naopak pevnější a vhodná v autě i na delší cesty a váš pes se v ní vždy cítí bezpečně.

 

Výběr správné klece pro psy

 

Klec pro psa a její výběr jsou velmi důležité, je třeba vybrat tu správnou velikost aby se do ní váš pes bez problémů vešel a měl dostatek místa na ležení a rozvalený se a na příjemný spánek. V našem e-shopu máte na výběr mezi dvěma druhy klecí a to mezi transportními a takovými, které jsou určeny do domu. Klec pro psy transportní má dva druhy jeden bez kol a druhá is kolečky, které usnadní manipulaci s vaším pejskem.