Nejprodávanější produkty

Přepravky pro psy do auta V této kategorii není žádné zboží.

Přepravky pro psy do auta, doplněk pro psa, který vám usnadní a zpříjemní cestování s vaším čtyřnohým miláčkem

Cestujete hodně autem a nechcete doma nechat vašeho psa o samotě? Pro vás máme v nabídce přepravky pro psa do auta, ty vám umožní být se svým pejskem i na dovolené a nikdo z vaší rodiny nemusí chybět. Přepravky pro psy do auta jsou hlavně pro pejsky, kteří nejsou zcela klidní a raději jsou v uzavřeném prostoru kde si udělají pohodlí a budou se cítit bezpečně. Přepravky pro psy do auta jsou vhodné ať už na krátké cesty ale také na dlouhé cesty.

Jak zvolit správnou velikost?

Vybrat správnou velikost přepravky je velmi důležité hlavně když chcete jít s vaším psem na delší cestu. V přepravce se nesmí pejsek cítit utiskován a musí mít v ní dostatečné pohodlí. Pokud si chcete pořídit pro štěňátko přepravku pro psa, je lepší pokud si koupíte větší přepravku v, které uděláte přihrádku. Nemusíte kupovat více přepravek neboť vašemu štěněti když vyroste může stačit i jedna přepravka pro psa do auta a ušetříte více peněz.

Možnost výběru

prepravky pre psov do autaV našem e-shopu NejZoo.cz máme dva druhy přepravek jeden je přepravka s kolečky, druhá přepravka je bez koleček. Přepravky pro psy do auta s kolečky jsou velmi praktická neboť nemusíte přepravku s vaším pejskem nést v rukou a pohodlně ji můžete tisknout. Pokud chcete jen něco na cestu si můžete u nás vybrat i speciální uzpůsobenou transportní klec do auta. Tuto klec můžete bez problémů využít i doma. Dále nabízíme ještě jeden vynález, tím je bouda Butterfly. Tato bouda je speciální v tom, že když se složí slouží nejen jako bouda ale také jako pelíšek pro psa. Bouda Butterfly je velmi praktická neboť ji můžete využít v autě a také doma a ušetříte peníze.