Nejprodávanější produkty

Přepravky pro psy V této kategorii není žádné zboží.

Hodně cestujete a chcete být všude s vaším pejskem?

 

Cestování je zábavná věc, ale hlavně když cestujete s celou rodinou, ale bez pejska ta rodina není vždy úplná. Pokud je váš pes trochu neposlušný nebo nervózní na cestách, určitě vám přepravka pro psy pomůže v cestování. Každá přepravky pro psy je navržena tak, aby se váš pes v ní cítil pohodlně a měl pocit bezpečí. Když se váš pejsek se bude cítit pohodlně a bude se moci v klidu vyspat, pak bude zcela spokojen. Zjistíte, že přepravka pro psa je to co potřebujete na cestování s vaším pejskem.

 

Určit správnou velikost přepravky pro psa

 

Toto je jedna z velmi důležitých věcí, které musíme správně udělat. Přepravka pro psa se používá i na delší cesty než je jen cesta k veterináři, proto by měl mít v ní pes co největší pohodlí a musí být pro něj dostatečně velká aby se v ní necítil stísněně. Pokud si chcete pořídit pro štěňátko přepravky pro psy, je lepší pokud si koupíte větší přepravku v, které uděláte přihrádku. Nemusíte kupovat více přepravek neboť vašemu štěněti může stačit i jedna prepavka pro psa a ušetříte více peněz.

 

Možnost výběru přepravky pro psa 

 

Přepravka pro psy a její dvě varianty, které vám v našem e-shopu nabízíme. Jedna je bez koleček a ta druha s kolečky. Už nemusíte nést vašeho psa jen v ruce ale můžete ho snadno tisknout vedle sebe. Velmi to pomůže když už vás pes je větší, hlavně těžší a usnadní vám to manipulaci s ním. Na výběr nemáme jen přepravky, máme i textilní boudu, která se da snadno složit. Bouda pro psa Butterfly může někdy i nahradit přepravky pro psy protože váš pes na silnicích má dva v jednom, nejprve může spokojeně ležet v boudě a když se bouda zas složí tak slouží psovi i jako pelíšek přece. Protože ne vždy váš pes chce být jen schovaný v boudě. Je už na vás jestli je pro vás lepší přepravka pro psa nebo právě taková možnost jako je bouda Butterfly.