Zobrazit zvětšené

Prog plv. 200 g

OBC006093

PROBIOCAT svým působením optimalizuje mikrobiální obsazení trávicího traktu a podporuje růst užitečných bakterií, hlavně bifidobakterií.

Více detailů

Tento produkt již není dostupný

5,01 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

PROGAL je potencován probiotický přípravek s obsahem Lactobacillus casei a potencující složky, který brzdí růst a množení nežádoucích mikroorganismů - patogenů. AKTIFERM obsažená v přípravku má vysokou schopnost konkurenčního boje s nežádoucími mikroorganismy a vytváří tzv. mikrobiální bariéru vůči patogenům a potencionálním patogenům. Obsazením vazebných míst na střevním epitelu zamezuje průniku patogenů do organismu a zároveň znamená jejich postupné vytlačování z organismu a prostředí.

PROGAL stabilizáciou vnitřního prostředí a podporou růstu fyziologické mikroflóry příznivě ovlivňuje trávicí procesy a využitelnost krmiv a přírůstky u zvířat. Ochranou trávicího traktu a optimalizací trávicích procesů zabraňuje výskytu průjmových onemocnění.

PROGAL svojím působením na lymfatický systém zvyšuje obranyschopnost organismu.

PROGALprodukuje i vitamíny B1, B2, B6, B12, niacin, kyselinu listovou a kyselinu pantotenovou. Zvyšuje stravitelnost proteinů. Laktobacilly vlivem různých chemických látek (např. Konzervační látky v potravě) antibiotik, chemoterapeutik se v organismu ztrácejí a proto je nutné je ve střevním systému obnovovat.

Charakteristika

Potencován probiotický přípravek.
Probiotická složka: Lactobacillus casei CCM 7159.
Potencující složka: Maltodextrin, fruktooligosacharid v 1% konc. v přípravku.

Indikace

Preventivně, terapeuticky při průjmových onemocněních. Zvýšení imunity zvířat hlavně v kritických obdobích, první dny života mláďat, jarní období, při změně krmiva. Preventivně a podpůrně při průjmech a respiračního syndromu telat. Preventivně při enterotoxémii jehňat. Podpora imunity v zimním období, během porodů. Při pasteurelózy listerióze při kokcidióze ovcí, jehňat, preventivně. Při dlouhodobém podávání ovcím, jehňata i na sanaci prostředí. Snižováním přítomnosti potenciálních patogenů a jejich vytěsňováním z prostředí výrazně snižuje četnost a výskyt mastitid ve stádě.

Recenze

Napište svou recenzi

Prog plv. 200 g

Prog plv. 200 g

PROBIOCAT svým působením optimalizuje mikrobiální obsazení trávicího traktu a podporuje růst užitečných bakterií, hlavně bifidobakterií.

Path: > > > Prog plv. 200 g