Nejprodávanější produkty

Proplan granule Je zde 23 produktů.

Zobrazené 1 - 23 z 23 položek
Zobrazené 1 - 23 z 23 položek

Granule pro plan

Výběr toho správného krmiva pro vašeho čtyřnohého miláčka je velmi důležitý. Mnoho krát je ten výběr i velmi náročný, neboť pro našeho pejska chceme to nejlepší a rádi si ho hýčkáme a proto mu chceme dát to nejlepší chutné a zdravé krmivo. Granule Proplan sem zaručeně patří. Doporučují ho nejen majitelé ale také různí veterináři. Granule Proplan patří mezi špičku, kterou slovenský trh nabízí. Mnoho krát si majitelé myslí, že když granule jsou drahé jsou i kvalitní ale ne vždy je to tak. Granule Pro Plan nabízejí vysokou kvalitu a zároveň jsou cenově dostupné. Firma Pro Plan není proslulá jen na Slovensku, ale na celém světě a velmi málo pejsků a lidí má s ní problém.

Granule Proplan podporují zdravý vývoj psa, zdravou srst, dokonce i imunitní systém vašeho miláčka. Tato výživa je především vyrobena z prvotřídních potravin jako je například losos, kuřecí maso či hovězí maso. ProPlan produkuje krmiva pro pejsky různých ras, věku, velikosti či dokonce druhu srsti. Je přizpůsobeno tak aby byl váš domácí mazlíček s ním nejvíce spokojen.

Granule Pro Plan jsou vyrobeny z kvalitních a hlavně čerstvých surovin, které zajišťují jedinečnou chuť aby váš pejsek byl spokojený. Nejen chuť je to co pejsek miluje na granulích Pro plan, ale také i jejich tvar je přizpůsoben tomu aby každý pejsek od těch nejmenších až po ty největší neměl problém s jídlem. Kdyby se váš pejsek dobře nenajedl by nebyl zcela spokojen a mohl by být až nervózní a přece to nechce žádný majitel.

Problém s nadváhou?

V poslední době lidé hodně krát nemají dostatek času na svého pejska a nechodí s ním na dostatečně dlouhé procházky a pes nemá dostatek pohybu. Pokud pejsek nebude mít dostatek pohybu začne časem přibývat. Později může mít pejsek i problémy s klouby, kvůli tomu firma Pro plan má v nabídka i granule s nižším obsahem tuků a bílkovin, které jsou vhodné pro pejska s nadváhou. Pokud máte otázky - kontaktujte náš e-shop.