ProPlan MO Cat Derma plus losos

Vyvážené krmivo ProPlan pro dospělé kočky, které prokazatelně přispívá k udržení zdravé kůže a krásné srsti.

Více detailů

Odesíláme do 24h

14,81 €

Přidat do seznamu přání

Detaily

Granulované krmivo pro dospělé kočky, které prokazatelně přispívá k udržení zdravé kůže a krásné srsti.

Kočky věnují mimořádně velkou pozornost péči o svou srst. Odhaduje se, že stráví přibližně jednu hodinu denně čištěním a lízáním své srsti. A právě to často vede ke vzniku chomáčem chlupů v žaludku (trichobezoárů).

Pro kočky je přirozená každodenní častá péči o srst. Díky drsnému povrchu jazyka kočka velkou část chlupů uvolněných při čištění spolkne. Tyto chlupy se pak hromadí v žaludku a vytvářejí kulaté chomáče, které kočka buď vyvrátí nebo vyloučí společně ze stolicí.

* Hairball Control - omezuje tvorbu chomáčů chlupů v žaludku. Bezpečně a jemně pomáhá průchodu chomáčem chlupů trávicím traktem. Receptura obsahuje speciální vybranou vlákninu, která dokáže navázat chomáče v žaludku a urychlit jejich transport do střeva, ze kterého jsou pak vyloučeny ven společně s výkaly.
* Receptura s lososem bude kočkám jistě chutnat - chuť receptury vyrobené z nejkvalitnějších surovin s vysokým obsahem lososa si kočky určitě zamilují.
* Jemná a lesklá srst - díky obsahu omega 3 a 6 mastných kyselin a dalších esenciálních živin pro výživu kůže a srsti.
* Pomáhá omezovat nadměrné vypadávání chlupů / línání - díky vysokému obsahu bílkovin a komplexu živin jsou jako vybrané vitaminy a minerální látky, které podporují zdravou kůži a srst.

Složení:
Losos 16%, kukuřičná lepková moučka, Osenice, hrachový bílkovinný koncentrát, kukuřice, živočišný tuk, pšeničná lepková moučka, sušené bílkoviny z lososa, sušená řepná dužina, sušená vejce, minerální látky, sušený čekankový kořen, vedlejší produkty živočišného původu, kvasnice.

Deklarované jakostní znaky: * Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,0%, kyselina linolová min. 1,0%, vláknina 1,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%.

Recenze

Napište svou recenzi

ProPlan MO Cat Derma plus losos

ProPlan MO Cat Derma plus losos

Vyvážené krmivo ProPlan pro dospělé kočky, které prokazatelně přispívá k udržení zdravé kůže a krásné srsti.

Path: > > ProPlan MO Cat Derma plus losos